Tesettür giyim için büyük bedenlerde en fazla ilgi gören parçalar tek parça olarak satılan tesettür elbiselerdir. Bu elbise türleri, ruhunuzu kişiliğinizi yansıtabilecek aynalar olduğu ve olacağı için sevkinizde örtüşmesi gerekecektir.  Tek renk ve sade giyinmek isteyen bayanlar özel günlerde tercih yapabilme durumunun yanında son derece renk karışımı olan ve desenli tesettür elbiseleri tercih edebileceklerdir.  Büyük beden ferace tercihlerinizde ise kemer kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Siyah renk tercih etmenizi daha çok öneriyoruz.  Eğer ferace de çizgi desenleri de mevcut ise o feraceden katiyen uzak durmalısınız ve satın almamalısınız.

2016-tesettur-abiye-ve-tesettur-elbise-modelleri

Tesettürlü giyim için birçok hanım için pardösü seçimidir. Pardösü alımı yaparken göz önünde bulundurmanız gereken ilk koşul kumaşıdır, çünkü aldığınız pardösü büyük bir olasılık ile her mevsimde kullanılamayacaktır. Her moda akımında olduğu gibi pardösü konusunda da kışın siyah ve kahverengi ağırlıklı seçimler tercih edilmektedir. Bahar mevsiminde ise kırmızı, yeşil gibi canlı renkler, yazın ise koyu renklerin dışındaki tüm pardösü çeşitler rağbet görmektedir.  Son baharda ise durum tamamen en değişik ve şık hâlini almaktadır. Sarı ve yeşilin en narin ve güzide tonları pardösüler de buluşuyor ve tercih ediliyor.

Tesettür giyimin de büyük beden tesettür tunik alımlarınızda ferace için söylediklerimiz birebir geçerlidir yalnız tek farkla, tesettür tuniklerde renkler size apayrı heyecanlı bir hava katar. Özel tonlar fıstık yeşili ve siyah bir ferace altında oldukça çok güzel ve özel duracaktır. Bunun kombini olarak da dikkat çekmeyen bir eşarp sizi baştan aşağı tamamlamış olacak ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

Büyük beden tesettür abiye de bayanlar oldukça dikkatli olmalı ve kendilerinin rahat edebileceği modelleri seçmeleri gerekmektedir. Son derece dar pantolon veya yanlış dar etek seçimleri sizleri zora sokmakla beraber görünüşünüzü de olumsuz etkileyecektir. Bu kurala uymak şartıyla sizler de daha rahat ve refah seçimler yapıp daha şık görünebileceksiniz. Büyük beden tesettür giyinen bayanlar çizgilerden uzak durmalıdır. 2016 Büyük beden tesettür giyiminde bayanların yarış içerisinde olacakları henüz ilk aylardan belli oldu. . Eğer halen alışveriş yapmadıysanız alyadua.com adresini ziyaret edebilirsiniz