Apple geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa çıkan iPhone 6S için üç yeni televizyon reklamı yayınladı. Apple yayınladığı ilk iki reklamda Hollywood oyuncusu ve aynı zamanda başarılı bir müzisyen olan Jamie Foxx’un karizmasında yararlanıyor.

16 saniyelik ilk videolarda Jamie Foxx ve Siri arasındaki diyalogları yayınlanırken, geçtiğimiz yıl NBA’in en değerli oyuncusu seçilen Stephen Curry’nin başrolda olduğu bir dakikalık üçüncü bir reklam filminde ise iPhone 6S’in kamera yetenekleri ön plana çıkarılıyor.

İlginizi çekebilir; Operatörlere Göre iPhone 6S Fiyat Karşılaştırması

Birinci videoda Jamie Foxx ayna karşısında giyinirken Siri’ye nasıl göründüğünü soruyor. Siri’nin yanıtı: “Sesinden anlaşıldığı kadarıyla yeterince çekici göründüğünü söyleyebilirim.” Foxx’un Siri’ye yanıtı ise “Bence bana vurulmuşsun.” şeklinde oldu.

İlginizi çekebilir; iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye satışı başladı

Jamie Foxx’un başrolde olduğu bir diğer reklam filminde Foxx’un iki film senaryosu arasında tercih yapmak için Siri’den yazı tura atmasını istiyor. Siri’nin yanıtı yazı olurken; Foxx “bilimkurgu” filminde oynayacağını söyleyerek aynanın karşısında uzaklaşıyor. 

Apple’ın kamera odaklı tanıtım filminde ise  Golden State Warriors forması giyen Amerikalı profesyonel basketbol oyuncusu Stephen Curry’yi görüyoruz.

Videoda iPhone 6S’te yer alan 3D Touch, Live Photos, 4K video kaydı, 1080p ağır video çekim, Retina Flash ve 5MP ön kamera özellikleri ön plana çıkarılıyor. 

Apple, iPhone 6s için üç yeni reklam filmi yayınladı