Gelişen teknoloji ve internet ağı sayesinde insanlar oturdukları yerden ticaret yapabilmektedirler.

Daire satışları ve kiralamaları internet sayesinde gerçekleşebiliyor. Hatta kişisel eşyalar, kullanılmayan araçlar internetten alınıp satılabilmektedir. Bu kolaylığı sağlayan pek çok site vardır. Fakat bu sitelerle belli bir ücret karşılığında çalışmak mümkündür.

Tamamen ücretsiz olan aramadur.com sitesi ise ihtiyaçlarınıza en uygun ve zahmetsiz alışverişi, ikinci el alışverişten emlak ilanlarına kadar aradığınız her şeyi sizlere en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Aramadur Sitesinde Neler Var?

İkinci el piyasasına ve emlak sektörüne yeni bir anlayış getiren aramadur.com sitesinde ikinci el her türlü eşyayı ve aracı bulmak mümkündür. Geniş bir yelpazede hizmet sunan sitede biberondan bahçe çapasına kadar kullanılmış veya sıfır eşya satımı yapılmaktadır.

Evlerini satmak isteyenler satılık daire, kiraya verenler de kiralık daire ilanlarını site üzerinden yayınlayabilmektedirler. Satın almak veya kirada oturmak için ev arayanların adresi de burasıdır. Site içerisinde müstakil evden çiftlik evine kadar her türlü ev çeşidi bulunmaktadır. Aynı şekilde arabasını satmak isteyenler ve almak isteyenler de bu platform üzerinde buluşmakta.

Sadece hususi değil ticari taşıt ilanlarını da bu sitede bulmak mümkündür. Yedek parça ve aksesuar ilanları bu alandaki eksikliği gidermektedir.

Sitede iş alanları kategorisi de bulunmaktadır. İş arayanların ve işverenlerin buluştuğu site olarak göze çarpmakta ve dikkat çekmektedir.

Aramadur Sitesine Nasıl İlan Verilir?

Sitenin uygun koşullarından yararlanabilmek için üye olunması gerekmektedir. Ana sayfanın en üst sağ tarafta “kayıt” yazısı tıklanarak üyelik formu doldurulabilir. İlanlarının sosyal medyadan da görünmesini isteyenler Facebook aracılığıyla da üye olabilirler.

Üyelik aşamasında isim, iletişim için telefon numarası ve siteye girişte kullanılacak şifre bilgileri oluşturulması gerekiyor. Arayanların kişiye ulaşabilmeleri için telefon numarasının aktif ve devamlı açık olması önemlidir. Üyelik aktif edildikten sonra “ilan ver” bölümüne girerek ilan oluşturulabilir.

Aramadur Sitesinin Avantajları Nelerdir?

  • Üyelikler ücretsizdir. İlanlar için komisyon alınmamakta ve ilan yayınlamada herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
  • Sosyal medya aracılığıyla sohbet ve mesajlaşma imkânı sunulmaktadır.
  • Mobil uygulama özelliği sayesinde istenilen yerde ilanlar kontrol edilebilmektedir.
  • İlanlar arasında rahatsız edici reklamlar bulunmamaktadır.
  • Filtreleme sistemi sayesinde uygunsuz ve rahatsız edici ilanlara yer verilmiyor.
  • Satıcı ile alıcıyı, ev sahibi ile kiracıyı, işveren ile işçiyi aracı olmadan direkt olarak buluşturmaktadır.
  • İlanlarda açık artırma, teklif kabul etme ve konum belirleme özellikleri bulunmaktadır.
  • Taşıt ilanlarında ekspertiz raporu olmayan araçlara yer verilmemektedir.

Sistemin avantajlarından yararlanmak için aramadur.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın!