Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5, Apple TV’nin tüm üstün özeliklerinden ve teknolojisinden faydalanarak televizyon ekranlarında daha önce hiç görülmemiş bir oyun deneyimi yaşatacak. Yeni tvOS işletim sistemi, güçlü A8 çipi sayesinde Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5 istisnai grafikler ve gelişmiş görsel efektler ile TV’de yeni işlevleri tanıtıyor olacaklar.

Asphalt 8: Airborne’daki yarışlar, Siri’ye yerleştirilen ivmeölçer sayesinde çok daha fazla adrenalin vererek, arabaların dönmesi gereken virajları tam hızla almalarına yardımcı olacak. Bu sayede de oyuncular gerçek yarış heyecanını kesintisiz şekilde yaşayabilecekler.

Ayrıca Entegre game Center özeliği sayesinde oyuncular oyundaki gelişmelerini iPhone, iPod touch ve iPad’lerine senkronize edebilecekler. Asphalt 8:Airborne ve Dungeon Hunter 5 kusursuz bir oyun deneyimi sunarak, oyunculara televizyon  deneyimlerine yeni boyut kazandırıyor olacak.

 Asphalt 8: Airborne ücretsiz olarak App Store’dan Apple TV için indirilebilir! Dungeon Hunter 5 Apple TV için AppStore’da bu hafta içerisinde yayınlanıyor olacak.

Bu iki başlıklar haricinde Dragon Mania Legends, Gangstar Vegas, Modern Combat 5: Blackout, My Little Pony – Friendship is Magic, Siegefall, Trivial Pursuit & Friends ve UNO & Friends önümüzdeki aylarda Apple TV’de yayınlanacak başlıklar arasında yer alıyor.

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 5 Apple TV için yayınlandı