Elektronik ev aletleri denildiği zaman çocuk, genç yaşlı demeden herkesin sevgilisi olan ve herkes tarafından sevilerek tercih edilen Siemens markası kalitesini ve çizgisini yıllar önce ispat etmiş ve bugüne kadar bu çizgisinden hiç çıkmamış önemli markalardan biridir. Servis hizmetleri konusunda da kaliteden vazgeçmeyen Siemens için Beykoz’da özel teknik servis hizmeti sağlayan firmamız sizin gibi tüm Siemens kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için günden günde daha iyiye ulaşmak adına hizmet vermektedir.

Teknik servis konusunda işinde uzman, donanımlı ve eğitimli uzman teknik kadromuz işini aşk ile yaparken 7/24 canlı destek hizmetinde bulunan çağrı merkezi ekibimiz güler yüzlü yardımsever tavırları ile bütün sorularınıza cevap olmaya devam etmektedir. Özel Beykoz Siemens Servis firmamız İstanbul’un sadece Beykoz ilçesinden değil, hem Avrupa hem de Anadolu yakasından hizmet talepleri almakta ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.

Firmamız tarafından Siemens cihazlarınız için dilediğiniz bütün teknik servis hizmetlerini alabilirsiniz. Bakım, montaj, parça değişimi, onarım gibi tüm konular ve danışmak istediğiniz bütün problemler için her zaman yerimizde sizler için çalışmaktayız. Aynı gün servis imkanımız sayesinde sadece bir gün içerisinde teknik servis probleminizin çözülmesi mümkündür. Donanımlı uzman ekibimiz hızlı servis hizmetleri ile hayatınıza artılar katmak için çalışmakta ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Merak ettiğiniz her şey için hizmette bulunan çağrı merkezimizin yanı sıra parça değişim ve destek hizmetlerinde de bizi tercih etmeniz için çok sayıda neden bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi hizmetlerimizin 1 yıl garantili olması ve parça değişimlerinde yedek parçaların tümünün yüze yüz orijinal tercih edilmesidir.
Özel Beykoz Siemens Servis hizmetindan yararlanmak istiyorsanız bizi yerimizde ziyaret edebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.