Araçlarınıza düzenli olarak ya da arıza durumunda uzman bir ekip tarafından bakım yapılması aracınız açısından çok önemlidir.

bmw-servis-secimi-3

Nasıl ki bir insan hasta olduğunda iyi bir doktora gitmek isterse aynı şekilde bir araç da arızalandığında iyi bir servise götürülmelidir. Kaliteli bir iş sergilemeyen firmalar aracınızı çok daha kötü bir hale getirebilir ve iş içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.

Bilindiği üzere en kaliteli ve şık araçları üreten firmalardan birisi olan BMW araçları için periyodik bakım yaptırılması önerilmektedir. Alanında uzman BMW servisleri tarafından yapılması gereken periyodik bakımlar sayesinde yakıttan tasarruf sağlamak, olası trafik kazalarına neden olabilecek hataları gidermek, aracın performans ve gücünü artırmak başlıca hedeflerdir. Bu bakımlar sayesinde aracınızda olası sorunların ortaya çıkışı minimuma indirilir.

Aracınızda bir arıza olduğu takdirde bu arızanın elle bulunması zaman alabilmektedir. İşte burada profesyonel BMW Servisleri tarafından kullanılan Autologic BMW test cihazı ile birlikte aracınızda bulunan arızalar kolay bir şekilde bulunabilir. Autologic BMW cihazı ile birlikte arıza tespiti dışında aracınızın performans ayarı, araç/anahtar hafıza fonksiyonu ile aracı kişiselleştirme ve ekran dilini Türkçe’ye çevirme gibi bir çok geliştirme yapılabilir.

bmw-servis-secimi-2

Aracınızda eskimiş ve deforme olmuş parçaların yeni parçalarla değiştirilmesi hem aracınızın görünüşü hem de performansı açısından çok önemlidir. Fakat bazen aradığınız BMW yedek parçasını bulmak zaman alabilmektedir veya bulunan parça ya çok kalitesiz olmakta ya da yan sanayi parçalar olmaktadır. İşte bu yüzden kaliteli ve orjinal bir ürün kullanılması gerekmektedir. Ek olarak kullanacağınız BMW yedek parça garantili olursa bu parça üzerinde bir sorun oluştuğunda tekrar bir masraf yapmanız gerekmeyeceği için seçeceğiniz BMW yedek parçasının garantili olması önem arz etmektedir.

bmw-servis-secimi-1

Ankara BMW servisi uzun zamandır uzman kadrosu ile birlikte tüm Türkiye’deki BMW kullanıcılarına profesyonel bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet veren Ankara BMW servisi, servisinde sunmuş olduğu işçilik hizmeti ve kullandığı yedek parçalar dahilinde 1 yıl garanti vermektedir. Yükseliş BMW Mini Servis ile BMW ve Mini araçlarınız için garantili bir bakım ve yedek parça hizmeti alabilirsiniz.