Gençlik Kampları tarafından yapılacak bu kampa başvurumu yapmış bulunmaktayım. Umarım iyi bir kamp olur. Bu aktiviteler arasında can atarak yapabileceğim tabiki de Paintball. 😀

BOLU ALADAĞ GENÇLİK KAMPI

Bolu Aladağ Doğa Kampı

Kamp merkezi Bolu’ya 40 km uzaklıkta yer almaktadır. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile kamp merkezi arası yaklaşık 30 dk sürmekte olup deniz seviyesinden 1200 m. yüksekliktedir.
Kampta konaklama 4 kişilik duşu ve tuvaleti içinde bulunan kamp konteynerlarında yapılmaktadır. Kamp Kapasitesi : 396 kişidir.

Kampta, El Sanatları, Tiyatro, Müzik, Halk Oyunları, Yapay Tırmanış, Oryantring, Paintball, Doğa Yürüyüşü , Satranç, KanoBadminton, Voleybol, Futbol, Tenis, Okçuluk gibi etkinliklerin yanı sıra; Gölcük, Abant, Mudurnu, Yedi Göller, Çevre Köy gezileri de yapılmaktadır.

Kamp doğa kampı olduğu için yılın her döneminde hava oldukça serindir. Dolayısıyla kampa gelirken kampçılar yanlarında kalın giysilerini de (kazak, mont, eşofman vs.) getirmeleri gerekmektedir. Ayrıca temizlik malzemelerini de beraberinde getireceklerdir.

Kamp Kaynak: http://genclikkamplari.gsb.gov.tr/Modul/KamplarDetay.aspx?ID=9
Başvuru durumum: Başvuruldu. / Güncelleme : Onaylandı. 🙌
Kamp adı: BOLU ALADAĞ
Dönemi: 5. DÖNEM (08-14 TEMMUZ)
Başvuru durumuma(onay/red) göre güncellenecektir.