Merhaba. Bugün çok hoşunuza gidecek bir domain ve hosting kampanyası ile karşınızdayım. Sizi tutmadan hemen konuya geçmek istiyorum ki bu fırsatı kaçırmayın.

domain-ve-hosting-kampanyasi

Alastyr ile yürütmüş olduğum bu kampanya ile 13.25 TL karşılığında .com .net ve .org domain kaydetme ve taşıma işlemi yapabilmenizin yanı sıra domaininiz ya da domainleriniz için kullanacağınız hosting paketleri için de indirimler sunuyorum. Bu indirimler iki çeşittir.

6 Ay Boyunca %10 İndirimHizmet Süresi Boyunca %5 İndirim
Bu indirim ile birlikte almış olduğunuz aylık hosting paketini 6 ay boyunca %10 indirimli olarak alabilirsiniz.  muhammedaksam.com.tr-10  promosyon kodu ile birlikte  http://www.alastyr.com/?r=60 adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında kullanabilir ve 6 ay boyunca %10 indirim kazanabilirsiniz.
Bu indirim ile birlikte almış olduğunuz aylık hosting paketini hizmet süreniz boyunca %5 indirimli olarak alabilirsiniz.  muhammedaksam.com.tr-5  promosyon kodu ile birlikte  http://www.alastyr.com/?r=60  adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında kullanabilir ve hizmet süreniz boyunca %5 indirim kazanabilirsiniz.

Bu indirimlerin yanı sıra bir indirim daha sunuyorum. 31 Aralık 2016 tarihine kadar tüm hosting paketlerinde 1 yıllık alımlarda .COM, .NET, .ORG alan adı kaydı veya transferi ücretsiz.  http://www.alastyr.com/?r=60  adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında 1 yıllık istediğiniz bir hosting paketini alabilir ve 1 adet domaini de kaydedebilir veya transfer edebilirsiniz.

Bir kaç bilgilendirme yapmamda fayda var.

  • İlk bahsetmiş olduğum .com .net ve .org domain kampanyası 31 Ağustos tarihinde sona ermektedir.  http://www.alastyr.com/?r=60  adresi üzerinden yeni bir hesap oluşturup kayıt işleminde bulunursanız hosting alımlarınızda bahsetmiş olduğum %10 ve %5 indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
  • %10 hosting indirimi kampanyası için vermiş olduğum kupon kodu 6 ay geçerlidir.
  • %5 hosting indirimi kampanyası için vermiş olduğum kupon kodu hizmet süreniz boyunca geçerlidir. 6 ay %10 kullanmak yerine daha uzun bir süre kullanacaksınız bu kod daha cazip ve avantajlı gelecektir.