Dudak dolgusu fiyatı artık çok daha fazla merak ediliyor çünkü bu kadar yaygınlaşması fiyat hakkında meraklandırıyor. Elbette fiyat olarak öyle ödenmeyecek uçuk rakamlar olmadığını kendinizde yapmış olduğunuz görüşme sonrası görüyor olacaksınız. Dudak dolgusu fiyatı özellikle yapılacak uygulamaya göre de değişiyor olacak. Ne kadarlık bir dolgu yapılacağı ya da farklı uygulamalar istenilip istenmediğine göre doktorunuz sizler için en uygun fiyatı sunuyor olacak. Dudak dolgusu fiyatı için doktor Mustafa Karataş ile yapacağınız görüşmeler ile artık dudaklarınızda ki şekil bozukluğunu ya da dudak incelmesini yok edeceksiniz. Özellikle kadınlar daha çok uygulamaya talep gösteriyor hem daha estetik hem de daha dolgun bir dudak yapısına sahip olmuş oluyor.

564bab6c0fc0e

Dudak dolgunlaştırma sonrasında herhangi bir şişlik olur mu ya da insanlar hemen anlar mı diye merak edebilirsiniz. Dudak dolgunlaştırma işleminde kullanılan dolgu maddesi çok önemlidir ve doğru ellerde yapıldığında zaman şişlik ya da morluk yapmayacaktır. Bazı durumlarda kişinin bünyesine göre değişen çok hafif belirtiler olabilir ama bunlarda hemen kısa süre içinde geçiyor olacaktır. Dudak dolgunlaştırma sonrası doktorunuz birkaç saat bir şey yemeyi ve içmeyi yasaklayacak ama sonrasında ise normal hayatınıza geri dönüş yapabileceksiniz. İlk anlarda iğne giriş yerlerinde hafif şişlikler görebilirsiniz ama bu da yine ertesi gün ya da iki gün içinde yok olarak normal formunu almaya başladığını sizlere gösteriyor olacak.

Dolgu maddesi kalıcı mıdır diye de merak edebilirsiniz? Bu uygulama bir ömür boyu yapılan bir uygulama değil ve dolaylısı ile de kalıcı değildir. Zaman içinde kişinin vücudundan bu dolgu maddesi emilerek yok edilir. Sizler tekrarlama yaparak beğendiğiniz bu sonucu kaybetmeden de devam edebilirsiniz. Dolgu maddesi uygulama sırasında herhangi bir acı ya da korku duymuyor olacaksınız çünkü sizler için lokal uyuşturucu yapılacak özel kremler uygulanıyor olacak. Dolgu maddesi bundan sonra yapılacak ve acı duymuyor olacaksınız. Doktor Mustafa Karataş ile konuşun ve dudaklarınız için en uygun miktarda ve kalitede dolgu maddesi yaptırarak istediğiniz görüntüye ulaşın.