Duman Bilişim İnternet Hizmetleri 2015 yılının kasım ayında Mehmet Kökçü ve Muhammed Mustafa Akşam tarafından kurulan alan adı tescili ve hosting barındırma firmasıdır.

Duman Bilişim İnternet Hizmetleri, prensipleri gereğince en ucuz fiyata en yüksek kaliteyi sunmayı hedeflemiş ve satışlarını bu yönde gerçekleştirmeye devam etmiştir.

Yüksek sunucu güvenliğiyle müşterilerine sadece projelerine odaklanmayı ve başka bir şey ile vakit kaybettirmemeyi de amaç edinmiştir.

Linux ve Windows hosting seçenekleriyle hem .php hem de .asp tabanlı projelere hizmet ederek müşterilerine her türlü yönde hizmet verebilmeyi hedeflemiştir.

cPanel Hosting ve Plesk Hosting ile kolay bir şekilde müşterilerine sitelerini düzeltme imkanı sunarak kolay ve aynı zamanda kullanışlı bir panel kullanmıştır.

Ucuz ve kaliteli hosting anlayışına yeni bir bakış açısı getirerek müşterilerine ve müstakbel müşterilerine odak olmayı planlamıştır.

Siz de bu hizmetleri ucuz ve kaliteli bir şekilde edinmek isterseniz Duman Bilişim İnternet Hizmetleri‘nin internet sitesini ziyaret edebilir, ardından kayıt olarak dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz.