Ellapink, giyim, ayakkabı, çanta, takı, aksesuar ve benzeri tüm moda kategorilerinde üstün kaliteli ürünler bulabileceğiniz bir markadır.

ellapink_logo_b

 

Ellapink, sizlere moda ve yaşam sanatı dalında hizmet veren bir moda ve yaşam stili markasıdır.

Moda, özellikle giyim kuşam, aksesuar için kullanılan genel bir terimdir. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca’da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür.

Yaşam sanatı ise moda ile sizleri gerek kültürel, gerek kişisel yönden tamamlayan bir terimdir.

Ellapink sizlere bu yönde hizmet veren bir markadır. Tüm giyim ve takı alışverişlerinizi bu moda ve yaşam sanatına göre yaparak siz de moda ve yaşam sanatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Peki Ellapink sadece bu yönde mi hizmet vermektedir? Tabiki de hayır…

İnternet üzerinden gelir elde etmenize de olanak sağlayan Ellapink, arkadaşlarınızı sisteme davet ederek kazanmanızı sağlamaktadır. Nasıl mı?

 

www.ellapink.com adresine giriş yaptıkan sonra önünüze bu şekilde bir ansayfa ekranı çıkmaktadır. Giriş butonuna tıklayarak büyük bir kazanç veya moda ve yaşam tarzı kapısının kulbunu çevirmeye başladığınızı hissedebilirsiniz.

www.ellapink.com-anasayfa

 

 

Giriş butonuna bastığınızda ise önünüze böyle bir ÜYE GİRİŞİ sayfası gelmektedir. Eğer üyeliğiniz yoksa Ellapink’e Üye Ol butonuna basarak, üyeliğiniz var ise giriş yaparak kazanç veya moda ve yaşam tarzı kapısının kulbunu sonuna kadar çevirmiş bulunacaksınız.

www.ellapink.com-giris

 

 

Üyeliğinizi oluşturmak ise sadece 1 dakikanızı alacaktır. Eğer Facebook hesabınız var ise Facebook İle Üye Ol butonuna tıklayarak bu işlemi daha kısa bir sürede tamamlamak mümkün. Veya e-mail hesabınız ile üye olmak istiyorsanız bilgilerinizi girmeniz ve E-mail İle Üye Ol butonuna basabilirsiniz. Ardından e-mail adresinize gelen posta ile kayıt işleminizi tamamlamak için maildeki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Gelen ekranda şifrenizi ve diğer kullanıcı bilgilerini girerek kazanç veya moda ve yaşam tarzı kapısını açmış bulunmaktasınız.

www.ellapink.com-kayit

 

 

İlk giriş yaptığınızda ise böyle bir ekranla karşılacaksınız. İster aylık gelirinizi artırabilir, isterseniz alışverişe başlayabilirsiniz. İşte bu ekrandan sonrası tamamen sizin ne istediğinize kalıyor. Açtığınız bu kapıyla isterseniz kazanç veya moda ve yaşam tarzınızı değiştirmek tamamen size kalıyor.

www.ellapink.com-baslangic

 

 

Büyük bir fırsat sizi bekliyor! Hadi, ne bekliyorsunuz?

Ellapink – Moda ve Yaşam Sanatı – www.ellapink.com

 

Ayrıca makaledeki ikinci sayfayı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.