Merhaba blogumun değerli takipçileri! Bu yazımda “En Çok Sevdiğim 3 Erkek” kimdir onları öğreneceksiniz. Gerekli bir bilgi değil ama öğrenin ya ne olur ne olmaz.

en-cok-sevdigim-3-erkek

İşte birbirinden çok sevdiğim o 3 erkek.

Önceliklle hepsinin hayatımda ayrı bir yeri olduğunu belirtmem lazım. Aralarında da bir sıralama yapmam gerekirse kesinlikle temsili bir sıralama olur çünkü hepsini çok seviyorum.

  • Marshall Mathers
  • Robert Downey Jr.
  • Johnny Depp

 

Marshall Mathers, meşhur olduğu sahne adıyla Eminem ya da ikinci kişiliği Slim Shady. Müzik ve film kariyeriyle kendini bana sevdirdi. Kendisini çok başarılı buluyorum. Hele ki Tupac için hazırladığı belgesel. Abi bunlar cidden sevilmeyi hakediyor!

 

Robert Downey Jr., çoğu kişinin Iron Man olarak bildiği bu mükemmel adam tabiki sadece Iron Man karakterini canlandırmakla kalmadı. Son derece hayır sever birisidir. Kolu olmayan bir çocuğa kontrol edebildiği bir Iron Man kolunu hediye etti. Sizce de müthiş biri değil mi?

 

Johnny  Depp, kendini bana Karayip Korsanları ile sevdiren bu adam da adamın dibidir. Ve bu adamın dibi de hastanedeki çocukları Kaptan Jack Sparrow kıyafeti ile ziyaret etti. Abi yazarken bile tüylerim diken diken oluyor ya.

 

Şimdi gelin de siz de bunları sevmeyin. Hadi kalın sağlıcakla!