Sadece belirli bir renk tonuyla boyanmış duvarların dikkat çekici olduğu pek söylenemez. Fakat duvar kağıdı modelleri ile kaplananlar daha çok dikkat çekicidir.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-1

Son zamanlarda oda ve salonları klasik renkler yerine sıradan renklerinden dışında boyamak yada duvar kağıdı ile kaplamak çok daha fazla tercih edilmektedir. Duvarların yanı sıra tavanda da sıkça kullanılan duvar kağıtları ortama çok daha farklı bir hava katmakta ve alışılagelmişin dışında bir görünüm kazandırmaktadır. Birbirinden farklı onlarca desene sahip olan duvar kağıtları modellerinin  yanı sıra özellik olarak da birbirinden farklıdırlar. Örnek olarak bazı duvar kağıtları boyanma özelliğine sahipken  bazı duvar kağıtları ise silinme özelliğine sahiptir. Silinebilir duvar kağıtları yumuşak sabunlarla temizlenebilir. Bunun yanı sıra solmaz ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Boyanabilir duvar kağıdı uygulandıktan sonra plastik boya ile boyanması tavsiye edilen duvar kağıdıdır. Yapısı gereği defalarca kez boyanabilir ve kolay bir şekilde deforme olmaz.

Bu özelliklerin bir yana duvar kağıtları bir mekan için çok büyük bir öneme sahiptir. Mekanın daha şık ve göz alıcı olması açısından büyük bir öneme sahip olan duvar kağıtlarını alırken yerli duvar kağıdı üreticilerini tercih etmeniz hem kolaylık açısından hem de ülke ekonomisi açısından önemlidir.

Size örnek olması açısından bir kaç farklı modeli özellikleri ile birlikte inceleyeceğim.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-london-kirmizi-otobus

Yukarıda görmüş olduğunuz London Kırmızı Otobüs Duvar Posteri modeli hazır paket halindedir. parçalar halinde gelmektedir. Uygulama kolaydır. 3,68 metre en x 2.55 metre yükseliğe sahiptir. Güneş ışıklarına dayanıklı olmasının yanı sıra nemli bir şekilde silinmeye de dayanıklıdır. Ayrıca aldığınız her ürünle birlikte ücretsiz yapıştırıcısıyla birlikle gönderilmektedir. Bütün bu özelliklerin yanı sıra ürün 190 TL üzerinden satılmaktadır. Ayrıca 100 TL üzeri bir alışveriş yaptığınız için kargonuz da ücretsiz olmaktadır. İşte bu model ile birlikte duvarınıza çok şık bir görüntü katabilir ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilir ve beğenilerin kazanabilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz model Dekorasyonda Moda sitesi üzerinde en popüler üründür.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-tas-duvar

Bir diğer popüler duvar kağıdı modeli ise Status Nonwoven Taş Duvar Kağıdı modelidir. Günlük hayatta sıkça karşılaşmış olabileceğiniz bu duvar kağıdı modeli duvarın sanki taş ile kaplanmış olduğu görüntüsünü vermektedir ve insanların dikkatini çekmektedir. Ürünün genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse ürün mekanik darbelere dayanıklıdır. Silinebilir duvar kağıtları gibi yıkanabilir, silinebilir. Zararlı kimyasal içermez, çevre dostudur. Yanmaya karşı dayanıklıdır, yanmayı geciktirir. Solmaz. Uygulaması ve duvardan sökülmesi kolaydır. Zarar görmesi halinde kolaylıkla tamir edilebilir. Ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunur. Ürün rulo halinde satılmaktadır. Rulonun boyutları 106 cm en ve 10 metre boydur. Ürünün rulo fiyatı 165,20 TL’dir. Ek olarak bu üründe de 100 TL üstü alışveriş yaptığınız için kargo ücretsizdir.

Şimdi de yerli duvar kağıdı modellerinden bir modeli sizlere tanıtacağım.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-paradise

Yukarıda görmüş olduğunuz 973 C Paradise Duvar Kağıdı modeli de daha önce saymış olduğum modellerdeki özelliklere sahiptir.  Diğer modellerden tek farkı 53 cm en ve 10 metre boya sahip olmasıdır. Bu modelin rulo fiyatı ise %21 indirimle beraber 19,68 TL’dir. Bu üründen 6 adet alarak kargonuzu ücretsiz hale getirebilir ya da ihtiyacınız yoksa sadece 1 adet alarak kargo ile birlikte ödeyebilirsiniz.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-3

Sizlere göstermiş olduğum modellerin yanı sıra onlarca yüzlerce farklı yerli duvar kağıdı, boyanabilir duvar kağıdı ve silinebilir duvar kağıtları modelleri için Dekorasyonda Moda adresini ziyaret edebilirsiniz. Duvar posteri ve duvar kağıdı modellerinizden dilediğinizi kendi kriterlerinize göre seçebilir ve istediğini satın alabilirsiniz. Salonunuzu biraz şımartmak ve onu evinizin gözdesi yaparak misafirlerinize görsel bir şölen sunmak isterseniz kesinlikle duvar kağıdı modelleri ile birlikte salonunuzu özelleştirmelisiniz.

dekorasyondamoda-duvar-kagidi-2