Önceliğini mutluluk veren teknoloji ürünleri ve aksesuarlarını geniş kitlelere en özgün şekilde sunmak olarak belirlemiş olan ”VIA”; mağazalarının bulunduğu tüm lokasyonlarda en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

viastore-iphone

Özellikle Anadolu pazarındaki Telekominakosyon araçları ve aksesuarları sektöründeki açıkları doğru tespit eden VİA rakiplerinin aksine düşük maliyetli ürün tedariği ve kolay kazanç elde etme yoluna başvurmamaktadır. Bünyesinde bulunan ”Apple, Go-Pro, DJI, Spigen, Verus, Harman Kardon, Ozaki, Belkin ” bayilikleri ve teknik destek hizmetleri sayesinde pazarın öncüsü ve lokomotif firması olmayı hedeflemektedir. Alışıla gelmişin dışında müşterilerine sadece satışa kadar destek olmak yerine satış sonrasıda teknik destek ve ürün kullanımına yönelik eğitim vererek müşteri sadakati konusunda bir adım öne çıkmıştır.

Ulusal çaptaki deneyimlerini farklı lokasyonlara taşımaya karar veren firmamız Adana bölgesinde yüksek müşteri segmentinin bulunduğu Ziyapaşa şubesiyle kapılarını Adanaya açmış.

VIA Sağlam temeller üzerine oturttuğu ticari altyapısının üzerine genç,dinamik,üretken ve inovatif ekibiyle teknoloji dünyasında gün geçtikçe yükselen bir ivme ile yoluna devam etmektedir.

viastore-kurumsal

Akdeniz Bölgesindeki bireysel kullanıcılara ve kurumlara, Apple ürünlerini ve buna bağlı çözümlerine ilişkin beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı, yenilikçi bir işbirliği içinde ve satış sonrası hizmet görevini müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alan bir şirket anlayışına sahiptir.

Apple, GoPro, DJI i Harman Kardon ürünlerinin Akdeniz Bölgesinde Kurumsal ve Bireysel Pazarda yaygın kullanımında, kusursuz hizmet ve çözümlerimizle, yarattığımız değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak, Bölgede Apple ürünleri pazarındaki tartışılmaz liderliğini sürdürmektir.Teknik Servis deneyimli ve profesyonel destek kadrosu ile uluslararası geçerlilikte sertifikalara sahip, Masaüstü ve Taşınabilir Sistemlerde şatış sonrası destek hizmetini gerçek anlamda alabileceğiniz Servis Merkezi’dir.

Yola üniversite döneminde cep telefonu alanında e-ticaret girişimlerinde bulunarak başlayan kurucumuz daha sonra sektörün içine girerek hacmini büyütmüş ve toptan Apple ürünlerinin pazarlamasını ve satışını gerçekleştirmiştir.Dönemin piyasa koşullarını iyi analiz ederek bu alanda kazandığı tecrübeyi parakende sektörüne taşıyarak öğrencilik yıllarında deneyim kazandığı B2C alanina kurumsal bir şekilde geri dönmüştür.Bu bağlamda Apple ürünlerini sunabileceği yüksek segment müşteri kitlesini barındıran lokasyonlar olan Adana Ziyapaşa ve Kayseri Sivas Caddesi’ne ViaStore mağazalarını açmıştır. Büyümesine her biri alanında uzman olan servis ekibi kurarak devam eden Via sadece satışla kalmayıp ViaTechnic ekibiyle müşterilerine satış sonrasıda hizmet vermektedir.