Ticari kurum ve işletmeler için temizlik işleri, hem zaman kaybı hem de maddi bir külfettir. Geniş metrekareli alanlar için özel üretilmiş elektrikli süpürgeler profesyonel işletmelerin temizleme ihtiyaçlarını çok daha kısa sürede ekonomik bir şekilde tamamlarken, çalışma performansını da olumlu yönde etkiliyor. Şirket, kurum ve kuruluşların görsel açıdan imajını arttıran temiz mekânlar, ayrıca çalışanların ve ziyaretçilerin sağlığı için ideal, steril bir ortam da sağlıyor.

elektrikli-supurgeler

Sanayi Tipi Elektrikli Süpürgeler

Ev tipi elektrikli süpürge modellerine göre kapasite, dayanıklılık ve kullanım süresi gibi özellikleri daha fazla geliştirilmiş olan sanayi tipi elektrikli süpürgeler 6 L’den 100 L kazan kapasitesine kadar değişebilen farklı modellerde üretiliyor. Islak ve kuru tipte ayrılan temizlik makineleri kuru tip, ıslak-kuru tip, türbün motorlu, tek-çift-üç motor gibi seçeneklere ayrılıyor.

Örneğin, Soteca marka Planet 775 türbün motorlu elektrikli süpürgeler 100 L kazan kapasitesine sahip. 35 bin m² filtre alanı bulunan makine, tam 300 kg ağırlığında fakat ebatların dizaynı ve çelik konstrüksiyonlu tekerlek mekanizması sayesinde çok kolay hareket ettirilebiliyor ve yüksek performansı ile göz dolduruyor.

Kısa Vadede Yüksek Tasarruf Sağlayan Elektrikli Süpürgeler

Harcamaların büyük bir yekûn tuttuğu temizlik işleri için, minimum sürede yüksek performans sağlayan sanayi tipi elektrikli süpürgeler, kısa süre içerisinde kendi maliyetini amorte ederek tasarruf etmeye başlıyor. Kima Grubu http://www.kima.com.tr/kategori/elektrikli-supurgeler adresinden de görebileceğiniz gibi, endüstriyel temizlik sanayi sektöründe en yetkili isimlerden biri ve şimdi Kima yüksek kaliteli ve de ekonomik temizlik makineleri ile siz de geleceğinize iyi bir yatırım yapabilirsiniz.