Günlük hayatta onlarca şey ile uğraştıktan sonra ödemeler aklımdan uçup gidiyor ve sonrasında bununla ilgili faiz ve benzeri kapatma/açma ücretleri ödemek zorunda kalıyorum.

İşte bu konuda bir kolaylık ararken otomatik fatura ödemesi yaparken aynı zamanda biraz da kazançlı olabileceğim bir şey bulursam benim için daha faydalı olacağını anladım çünkü türlü bankalar ve ödeme yöntemleri bu şekilde daha fazla müşterinin ilgisini çekiyordu.

Ben de otomatik fatura ödeme kampanyalarına göz atarken Seninbankan ile karşılaştım. Başvurumun onaylanmasının ardından faturalarımı Seninbankan’a emanet ettim ve ben unutsam bile faturalarım aylarca tam zamanında ödendi. Benim zamanında katıldığım kampanya bana çok faydalı olmuştu çünkü eklediğim her otomatik ödeme talimatı sayesinde 5 TL kazandım ve 6. talimatım sayesinde de 25 TL kazandım. O kampanya o kadar mükemmel bir şeydi ki 5 talimata kadar talimatlarda 5 TL, 5 ve üzeri talimatlarda ise talimat başına 25 TL kazandırıyordu.

Güncel olarak yeni otomatik fatura ödeme kampanyaları yapmaları ise beni daha da kendilerine bağladı. Size önerim güzel bir kampanya dönemine denk geldiğinizde bunu kaçırmadan incelemeniz ve başvurmanız olacak.

Eğer bankalarla ile de benzer sıkıntılarınız varsa Banka Sorunsallarına Çözüm Önerilerim isimli yazımı da okumanızı öneririm. Eğer incelememi istediğiniz ya da sorunuz olan bir konu varsa bana iletişim sayfası üzerinden bu konuda ulaşabilirsiniz.