Eğer film izlemek istiyor ve karar veremiyorsanız 12h.org adresine bakmanızı tavsiye edebilirim. Hatta eğer sizin önerdiğiniz veya incelenmesini istediğiniz iyi kötü filmler varsa info@2h.org adresine de mail atabilir ve analiz inceleme isteyebilirsiniz.

Film tavsiyeleri hakkında sizin yazmak istedikleriniz olursa bunları da yukarıda yazdığımız mail adresine gönderebilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanmasını isteyebilirsiniz. Gelen film önerileri değerlendirilip uygun görülenler sitede yayınlanacaktır.

Sadece film önerileri de değil, her konuda 12h.org haber sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca %100 özgün illegal olmayan bilgi içeren kaliteli yazılarınızı da yayımlayabiliriz. Her konuda bize ulaşmak için aynı iletişim mailini kullanabilirsiniz.

Önemli olan gelip geçici değil arşiv özelliğine sahip öğreten ve eğiten yani bilgilendiren yazılar olmasıdır. Buna dikkat ederek gönderdiğiniz her türlü haberi sitemize ekleyebiliriz. Üstelik bunu tamamen ücretsiz olarak yapabiliriz.

Link çıkışı yapmıyor olsak da linksiz olarak url adresinizi göndermiş olduğunuz makale içerisinde gösterebiliriz. Veya kaynak kısmında link olmaksızın verebiliriz. Ancak yazıların aşırı reklama yönelik olmaması ve üst paragrafta bahsettiğimiz kriterlere uygun olması yeterlidir.

Turizmden Sinemaya Kaliteli İçerikler

Her konuda bir şeyler yazmak gerçekten de zor zanaattır. Bir kişinin tek başına her konu hakkında bilgi sahibi olması pekte makul bir durum değildir. Zaten tüm içerikleri aynı kişi tek başına girmeye kalkarsa 12h.org gibi bir haber sitesinin içi tamamen boş olacaktır. Böyle olmaması için aynı kişilere sürekli çeşitli konularda makale haber yazdırmak yerine herkesin kendi bildiği konuda yazmasını sağlamak çok daha gerçekçi olmaktadır.

Bu amaçla tüm kaliteli paylaşımlara açık olarak www.12h.org sitesini yayına alıyoruz. Ortalama 10-15 gün sonra 12h hızla içerik anlamında zenginleşmeye başlayacak. Bunun için bazı altyapı çalışmaları yapmak gerekiyor. Şu an işte o altyapı çalışması üzerinde hareket ediyoruz. Planımız dahilin de kısa bir süre sonra kaliteli okunur ve popüler içeriklerle 12h.org tamamen yayın hayatı içerisinde olacaktır.

İlgi Çekici Merak Uyandıran Haberler 12h.org Adresinde

Merak uyandıran bir başlık atıp içeriğe eklenen alakasız haberlerden söz etmiyorum. http://www.12h.org ‘da yer alan paylaşımların içlerinin dolu olmasına öncelik veriyoruz. Amacımız kaliteli okunabilir hem öğreten hem merak uyandırırken bilgilendiren haber türlerine öncelik veriyoruz. Kaliteli olmadıktan sonra açıkçası makale yazmayı pek anlamlı bulmuyorum.

Mantıklı olmasını istiyorum. Yani bizim yazılarımızı Google ‘da arayıp bularak sitemize gelen insanların aradıkları içeriğe ulaşmalarını amaçlıyoruz. Tabi site henüz yeni.  Ancak  1-2 hafta içerisinde yayın hızı oldukça hızlı şekilde artacak. Şu anda bunun için gerekli olan hazırlıkları yürüten 12h.org tamamen hazır olduğunda hak ettiği yeri alacaktır diyerek hedef belirledik.

Dilerseniz sizde kendinize ait özgün haber içerikli bilgi taşıyan yani gerçekten bir amacı olan yazılarınızı bizlere info@12h.org mail adresi aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.