Banka, GSM operatörleri vb. kurumların çalışanları için eğitim ve deneyim çok önemlidir. Çalışanların bir merkezde toplanarak eğitim görmesi uzun bir süreçtir.

firmalar-icin-uzaktan-egitim-cozumleri

Konuyu zaman ve maliyet olarak ele aldığımızda bir merkezde toplanılarak yapılan çalışmalar hem uzun süre almakta hem de maliyetli olmaktadır. Böyle bir eğitimin yerine animasyonlu ve etkileşimli bir eğitimi tercih etmek hem süreç hem de maliyet olarak daha iyi olmaktadır.

[e]instein, uzaktan eğitim konusunda hizmet veren ve yenilikçi eğitim çözümleri üreten bir firmadır. Zamandan ve mekandan bağımsız eğitim imkanı ile benzersiz bir kolaylık sunmaktadır. Farklı sektörleri içeren bu eğitim fırsatları ile yetişkinlerin öğrenme tarzına göre eğitim çözümleri üretmektedir.

Bu tarz firmalardan birisini tercih edecekken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlardan birisi de referanslardır. Turkcell, Arçelik, beko ve Coca-Cola gibi büyük firmalar bu e-öğrenme alanında [e]instein’ı tercih etmiş ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmıştır.

Gamification yani oyunlaştırma denilen bir yöntemle öğrenme konusunda sorunlar yaşayan yetişkinler için de öğrenme adımları kolaylaştırılmakta ve animasyon ve benzeri yöntemlerle de desteklenmektedir. Böylelikle hem kolay bir şekilde öğrenilebilir hem de deneyim kazanılabilir.

Öğrenme; pratik, ekonomik ve teknolojik yöntemler ile birlikte zamandan ve mekandan bağımsız bir hale tasarım ve yaratıcılık yetenekleri ileri seviyede olan bir takım tarafından yapılan işlemlerle gerçekleştirilir. Daha önce de bahsetmiş olduğum uzaktan eğitim ve e-öğrenme için deneyimli bir ekibin ürünlerini tercih etmek her zaman daha iyi olmaktadır. Bu ekibin kendine has tarzları ve eğitim yöntemleri varsa ve bu konuda başarılı işler yapıp arkasına başarılı firmaları referans olarak alabilmişse bu ekip ve firma alanında gerçekten başarılıdır.

[e]instein saymış olduğum her detaya sahip olduğu için bu alanda önereceğim bir firmadır. Geliştirmiş olduğu oyunlar ve animasyonlar ile birlikte eğitim alacak kişilere en iyi ve kolay şekilde eğitim fırsatı sunmaktadır.

[e]instein’ın e-öğrenme, uzaktan eğitim ve gamification yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak einstein.com.tr adresini ziyaret edebilir ve isterseniz bu yöntemleri denemek site üzerinden demo talep formunu doldurarak demo talep edebilirsiniz.