Dünyada en çok adı geçen konulardan birisi futboldur. Bir futbol takımının en önemli ihtiyacı ise takımı yansıtan bir formadır.

forma-tasarla-modulluyle-kendi-formanizi-tasarlayin

Takımın renkleri ile iyi bir uyum içerisinde olması gereken ve tasarımıyla akıllarda yer edinmesi gereken formalar takımın bir nevi kimliği gibidir. Öncelikle forma için belirli bir tasarım seçilmelidir. Seçilen tasarımın renkleri takım renkleri ile bir düzene sokulmalıdır. Ardından şort için formaya uygun bir tasarım seçilmeli ve renklendirmesi ile birlikte formayla uyumlu bir bütün ortaya çıkarması sağlanmalıdır. Ve aynı şekilde çoraplar ise bütünlüğü tamamlamak için kullanılmalıdır.

Bu kadar uzun işlemler göze biraz karmaşık ve uzun gibi gelebilir. Fakat bu işi sistematik bir şekilde yapan forma tasarla sitesiyle bu adımlar hiç de karmaşık ve uzun değil. Takımınız için formanızı tasarlayabilir ve anlık olarak nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Örnek olarak aşağıdaki adımlardan ne kadar kolay bir şekilde forma tasarım işlemi yaptığımı görebilirsiniz.

İlk olarak gözüme güzel gelen bir forma tasarımını seçtim.

forma-tasarla-1

Ardından sağ kısımda hemen anlık olarak görebileceğim kısım oluştu ve tasarım işlemine devam ettim.

forma-tasarla-2

Ardından forma için dilediğim renkleri seçtim ve tasarıma devam ettim.

forma-tasarla-3

Ardından şort ve çorap seçip renklerini belirledim. Sonrasında ise kaleci formasını da seçip bir de takım logosu olarak sitemin logosunu koydum.

forma-tasarla-4

Gördüğünüz gibi bu tasarıma sadece 10 dakika içerisinde ulaştım. Üstelik ekran görüntüsü almakla uğraşmasaydım bu süre 5 dakika bile sürmeyecekti. Sonrasında ise isim ve numaralar kısmını kullanarak takımınızı oluşturabilirsiniz. 6 ile 30 kişi arasındaki takımızı kolay bir şekilde isim, numara ve beden gibi kriterlere göre hemen hazırlayabilir sonrasında ise hemen sipariş verebilirsiniz. Böylelikle takımızın formasına çok kolay bir şekilde ulaşabilir ve takımızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Büyük bir takım olmanıza gerek yok, halı saha takımınız bile olsa bir formanız olması sizi rakibiniz önünde bir adım öne taşır. Unutmayın, bir forma takımın ruhunu oluşturur. Forma takım oyuncularının zırhıdır.

Hemen www.formatasarla.com.tr adresine girerek forma yaptırma işleminizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve takımınızın formalarına çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.