reishi-mantari-nedir

Gano Excel, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan köklü ve öncü şirketlerden birisidir. 1983 yılında atılan şirketin temelleri 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

(Kırmızı) Reishi mantarı faydaları, yararı ve tedavi edici özellikleri ile bitkiler aleminin kralı olarak anılmaktadır. Çinli Shennong tarafından milattan önce keşfedildiğine inanılan reishi, Batı’nın yükselen trendi olan Çin tıbbında mutluluğun-ruhun mantarı olarak isimlendirilmiştir.

 

Gano Excel Bayisi olmak için 0541 625 4934 numaralı telefona SMS, çağrı yada WhatsApp üzerinden mesaj atabilir, veya info@muhammedaksam.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.

Kırmızı Reishi Mantarı Ürünleri satın almak için 0541 625 4934 numaralı telefona SMS, çağrı yada WhatsApp üzerinden mesaj atabilir, veya info@muhammedaksam.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.

Faydalarını okumak için bir sonraki sayfaya gidebilirsiniz.