Servis sektöründe güçlü olmak ve daha da önemlisi vizyon sahibi olmak büyük önem taşıyor. İnsanlar daha kurumsal ve hedefleri olan bir firmadan hizmet almak istiyor ve aslında bu yüzden yetkili servis firmalarını tercih ettiklerini düşünüyoruz. Özel Arçelik Servis Ataşehir firması olarak vizyon sahibi bir firma olduğumuzu düşünüyor ve zaten bu vizyonu da başarılı çalışmalarımız ile birlikte her geçen gün biraz daha ortaya koyuyoruz. Özel Arçelik Servis olmamız bir dezavantaj olarak nitelendirilebilir ancak yaptığımız çalışmalara göz atarsanız eğer sizler de bu durumun lehimize olduğunu daha net bir şekilde görecek ve bize hak vereceksiniz.

Ürünleriniz ve siz değerli ürün kullanıcıları ile kaliteyi buluşturmaya devam ediyoruz ve bu kaliteyi çok uygun rakamlar eşliğinde ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Sunulan hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bir web sitemiz var ve bu sitenin yanı sıra ofislerimizin kapısı da her daim sizlere açık! Misafirimiz olabilir ve merak ettiğiniz her şeyi birinci ağızdan öğrenebilirsiniz. İnsanlar ile bir bütün içerisinde yolumuza devam etmeyi tercih ediyor ve tercihlerimizin de ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. Kaliteyi satın almak isteyen her ürün kullanıcısına kapılarımız açık ve haftanın yedi günü servis hizmeti sunuyoruz.

Ekibimize göz atarsanız eğer bu işin eğitimini hali hazırda almaya devam ettiklerini görebilirsiniz. Kurum içi eğitimler bizim için büyük önem taşıyor çünkü bu eğitimler sayesinde insanların ihtiyaçlarına yanıt verecek donanıma sahip bir kadro yaratıyoruz. Sizler de bu kadrodan hizmet almak isterseniz eğer taleplerinizi online olarak ya da çağrı merkezi aracılığı ile kolayca iletebilirsiniz.