Geyik Arabası ile mükemmel peluş oyuncaklara sahip olabilirsiniz! Bu soğuk kış aylarında içinizi ısıtmak için bir peluş oyuncak yeterli olmayabilir, bu yüzden onlarcasına sahip olmayı isteyeceksiniz!

Peluş ayıcık çeşitleriyle sizleri hangisini seçeceğiniz konusunda biraz kararsız bırakabilecek olan Geyik Arabası ile ister sevdiklerinize hediyelik eşya alın, isterseniz kendinize yumuşak bir arkadaş alın. Üstelik boy seçenekleriyle kendinize en yakın istediğiniz dostunuzu seçebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz üzere 100 cm, 125 cm ve 160 cm seçenekleriyle sunulan bu peluş ayıcığa sahip olmak ve ona sarılmak istemez misiniz? Eğer istemiyorsanız da bence almak isteyeceksiniz çünkü bu peluş ayıcıklar indirimli fiyatları ile 95.00 TL den başlayan satış fiyatlarıyla size sunulmakta! Çocuğunuza, kardeşinize veya herhangi birine bu peluş ayıcığı hediye edip ona arkadaş olmasını isteyeceğinizi düşünüyorum.

geyikarabasi-pelusayi

 

Sevginizi bir kalp yastıkla anlatmak ister misiniz? İsteyeceğinizi düşünüyorum. Özellikle de yıl dönümünüz ve benzeri günlerde iyi bir hediye ve güzel bir anlam ifadesi olarak aşağıda bulunan hediyeyi tercih edebilirsiniz.

geyikarabasi-seni_budakar_seviyorum-260x340

 

Geyik Arabası ile siz de sevdiklerinize güzel hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Hemen bu indirim fırsatlarını kaçırmadan geyikarabasi.com‘a girin ve sevdiklerinize güzel hediyeler vererek onların mutluluğu ile siz de mutlu olun!