Google, YouTube Android uygulaması için kapsamlı bir güncelleme hazırlıyor. Android Police sitesinin elde ettiği APK dosyası Google’ın bir sonraki YouTube uygulamasına ekleyeceği yenilikleri gün yüzüne çıkardı. İlk olarak küçük kozmetik değişimlerden söz edebiliriz. Alt bölümdeki görsellerden de anlaşıldığı üzere video izlerken ekranda belirlen temel simgelerin boyutunda bir küçülme söz konusu. Google ayrıca tam ekran video izleme simgesini de elden geçirmiş. 

Bir diğer yenilik ise videoları ileri geri sarma özelliği olacak. Kullanıcılar v10.43 sürümüne yükseltilecek YouTube uygulamasıyla videoları hızlı bir şekilde ileri ya da geri sarabilecek. İleri-geri sarma işlevi kullanıcıların uzun bir süredir YouTube uygulamasında görmek istediği bir özellikti. Alt bölümdeki videoda bu özelliğin nasıl çalıştığına göz atabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir; Sony Xperia Z5 serisi Türkiye’ye giriş yapıyor

Yenilikler bunlarla sınırlı değil. Google, YouTube’un yeni sürümünde oynatma listesi ve daha sonra oynat bölümlerini de elden geçiriyor. Bu bölümlerde artık kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Tüm bunların yanı sıra Google yeni güncellemeyle YouTube’daki ufak çaplı hataları da çözüme kavuşturuyor. Alt bölümdeki linklerden cihazınızla uyumlu YouTube’un v10.43 numaralı sürümüne ait APK dosyasını indirebilirsiniz. 

APK  indir  (API 15-22)APK indir (API 23)APK indir (API 23 arm64)

Google, YouTube Android uygulaması için kapsamlı bir güncelleme hazırlıyor [APK indir]