Aksiyon ve heyecanın adeta tavan yaptığı oyunlardan biri olan GTA mafya oyunları kategorisinde değerlendirilebilecek bir içeriğe sahip. Dünya genelinde kısa sürede fenomen olan bu oyun artık Türkçe yama ile çok daha keyifli bir versiyona dönüşebiliyor. Özellikle Türkçe yama uygulamasının kullanıma hazır hale gelmesiyle birlikte sanal ağ üzerinden GTA oyunlarına olan ilgi ciddi bir artış yaşandı.

gta

GTA, Türkçe Yama İle Daha Eğlenceli

Oyun bu yama sayesinde Türkiye sokaklarında dolaşıyormuş gibi oynanabiliyor. İçerikte sokaklar ve arabalar son derece etkin olduğundan görsel açıdan Türkiye sokakları izlenimi sunması, oyuncuların daha keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Elbette bu yama sayesinde oyunun dili de Türkçe oluyor. Dolayısıyla verilen görevleri daha iyi anlayabiliyor ve oyuna dair ipuçlarını kaçırmadan görevleri tamamlayabiliyorsunuz.

Oyunun içinde polisten itfaiyeye, ambulanstan dükkan soymaya kadar onlarca farklı görev veriliyor ve görevleri belirli bir sürede tamamlamak, puan kazanmak ve etap geçmek açısından mühim. Ancak verilen süreyi aşmamak için, yabancı dil bilgisi zayıf olanların oyunu Türkçe oynaması da gerekebiliyor.

Grand Theft Auto oyunlarının devamı niteliğinde olan GTA Türkçe 1986 yılında Miami dikkate alınarak tasarlanmış bir içeriğe sahip olsa da son versiyonu ile gerçek hayattan çok sayıda iz bulmak da mümkün olabiliyor. Özellikle Türkçe yamanın devreye girmesinin ardından kendinizi birden suç dünyasının ortasında bulabilirsiniz. Dünya genelinde hatırı sayılır bir hayran kitlesi olan oyunu siz de deneyin!

GTA oyununu Türkçe yama ile birlikte oynamak isterseniz gta türk indir sayfası olan http://www.sonsurum.net/gta-turk adresi üzerinden indirebilirsiniz.