Medieval Wars

Orta Çağ savaşlarla doluydu. Haçlılar ve Müslümanlar, Fransızlar ve İngilizler… On yıllarca, hatta 100 yıl süren savaşlar gerçekleştir. Medieval Wars, bu dönemi konu edinen, zekice bir strateji oyunu.

Ücretsiz olarak indirilen oyunda İngiltere ile oynuyorsunuz; ilk olarak İngiltere topraklarında sonra Haçlı Seferleri ve ardından da Yüzyıl Savaşları’nda rakip ülkeleri mağlup etmeye çalışıyorsunuz.

Size tüm bölümler için bir harita ve haritanın üzerinde sınırlar sunuluyor. Sınırlarda konuşlanan askeri birliklerinizle rakibinizin askerlerine saldırıyor, topraklarını genişletmeye, onları güçsüz düşürmeye çalışıyorsunuz.

Oldukça sürükleyici bir yapım Medieval Wars ve eğer tarihe meraklıysanız, strateji türü oyunlardan da hoşlanıyorsanız sizi uzun saatler boyu kendine bağlayabilir.

Ücretsiz

Kitty Pops

Kedileri hepimiz severiz, ancak kimi oyunlarda karşımıza engel olarak çıkabildikleri de oluyor. Kitty Pops oyununda da durum özetle böyle; bir bina ve roket karşınıza çıkıyor ilk olarak…

Roketin kontrolü sizde, bina boyunca uçmaya başlıyor bu arada pencerelerden kedilerin çıktığını göreceksiniz. Amacınız onlara ve havada uçan diğer şeylere çarpmadan yükselmeye devam etmek. Refleksler önemli. İyi oyunlar.

Ücretsiz

Devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…