Web Sitesi sahibi olmak çoğu zaman meşakatli, yüksek maliyetli ve yorucu oluyor. Doğru firmayı bulmak, doğru tasarımı hazırlatmak ve üstelik tüm bu süreci yönetmek zorunda olmak. WTicaret, bu süreci hem çok düşük maliyetlerle hem de dakikalar içerisinde çözüyor. Üstelik binlerce TL’lik maliyetlerle yaptırabileceğiniz kalitede ve web sitenizi yönetebilmeniz için kullanışlı ve oldukça kolay bir yönetim paneli sunuyor.

hazir-web-sitesi

Hemen söyleyelim, burada WordPress, Joomla, v.b. güvenlik ve performans riskleri söz konusu olan hazır kodlamalardan bahsetmiyoruz. Sistem arkaplanda oldukça komplike ve esnek. Tümüyle WTicaret tarafından hazırlanmış ve geliştirilmiş. Hosting, domain, v.b. hizmetlerin tümünü birlikte alıyor ve dakikalar içerisinde yayına açarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Hazır Web Sitesi sahibi olmanın avantajlarından kısaca bahsedelim;

Güçlü Tasarımlar; Öncelikle tasarımınızı siz seçiyorsunuz. Beğendiğiniz tasarımı satın alarak web sitenizin görünümüne siz karar veriyorsunuz. Ardından içeriklerinizi eklemeye ve düzenlemeye başlayabilirsiniz. Pek çok farklı sektör için kullanılabilir tasarımlar bulunuyor. Tasarımlar HTML5 dili ile W3C standartlarında hazırlanıyor. Bu da web sitenizde en güçlü HTML dilini kullanıyor olma avantajı sunuyor.

Yönetim Paneli; Web Sitenizi yönetmek için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız bulunmuyor. Tamamı Türkçe olan ve tereddüt ettiğiniz yerlerde size hangi alana hangi bilgileri nasıl yazmanız gerektiğini anlatan küçük tooltipler bulunuyor. Facebook kullanan herhangi bir kullanıcının bile kolayca yönetebileceği şekilde tasarlanmış ve hazırlanmış.

Arama Motoru Uyumluluğu; Web sitelerinin olmazsa olmaz ihtiyacı olan Seo uyumluluğu ile web siteniz google ve diğer tüm arama motorları ile arkadaş ve uyumlu hale geliyor. Tüm sayfalarınızı google’a özel meta bilgileri ile özetleyebilmenize imkan tanıyor ve içerikleriniz anlık olarak arama motorlarına bildiriliyor.

Hosting ve Domain Tescil İçerisinde; Hazır halde alacağınız web sitenizi tasarımı, hizmet desteği ve hosting hizmeti ile birlikte temin etmiş oluyorsunuz. Ayrıca hosting hizmeti almanıza gerek kalmıyor. Üstelik domain tescilinizde yapılıyor, hali hazırda bir domaininiz var ise onunla da çalışabiliyorsunuz.

İçerik Danışmanlığı; İçeriklerinizin eklenmesi, düzenlenmesi ve web sitenizin kullanımı ile ilgili tüm sorularınızı iletebiliyorsunuz. İsterseniz içeriklerinizi gönderiyorsunuz ve WTicaret tarafından web sitenize ekleniyor.

E-Ticaret Opsiyonu; Eğer online satış yapmayı düşünüyorsanız Hazır E-Ticaret Sitesi özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz.

Şimdi yapmanız gereken, Hazır Web Sitesi Tasarımlarından birini seçip sadece 15 dakika içerisinde yeni web sitenize sahip olmaktan ibaret.