Fareler etçil beslenen hayvanlardır, evlere yerleşmeleri durumunda, yiyecek bulamazlarsa insanları ısırabilirler. Özellikle uykuda olan kişilerin kulak, burun ve parmaklarını kemirebilirler. Pis yerlerde yaşayıp daha sonra eve yerleştikleri için mikrop taşırlar. Ayrıca insanlara saldırmasa bile yerleştiği evlerde, açıkta bulunan gıdaları yerken bu gıdaların üzerine ve çevrelerine mikrop saçarlar. Bu yüzden insanlara, besinlere ve yaşam alanlarına hastalık bulaştırabilirler.

Haşere Ve Böcek Türleri

En çok karşılaşılan haşere türleri arasında hamam böceği, kene, tahtakurusu, çekirge, kırkayak, gümüş böceği, örümcek, bit, güve, akrep, çıyan ve halı böceği gösterilebilir. Ayrıca deri böceği, sivrisinek ve karasinek insan derisini ve sağlığını tehdit etmektedir. Evlerde çoğunun bulunduğu bu haşere türleri zaman zaman tehlikeli olabiliyor. Göze görülen sadece bir böcek, aynı evde bulunan yüzlerce böceğe işaret olabilir.

Avrupa Yakasının 1 Numaralı Böcek İlaçlama Firması

Verilen en donanımlı hizmet ile yeterli ilaçlama sistemine sahip olan Anadolu Yakası böcek ilaçlama hizmeti almak için zaman kaybetmeden irtibat numaraları ile iletişime girebilirsiniz. Tüm haşerelere karşı gerekli ilaç uygulamalarına sahip firma aynı anda ev ya da iş yerleriniz için gerekli önlemleri alır. İlaçlama sonrası durumun tekrarlanmaması adına köşe ve duvar diplerine gerek görülen haşere uzaklaştırmada etkili sıvı ilaç uygulaması bırakılır. Firma kendi ekibi ile ilaçlanacak bölgeye yeterli ekipmanını ve ilaçlanacak deterjanlara kadar her ürünü birlikte uygulamaya hazır olarak gönderir. Gerek görüldüğü derecede haşerenin türüne göre daha etkili uygulamalar da yapılmaktadır. Bir gün içinde tüm temizleme işlemi tamamlanır ve gerekli bilgiler hizmeti alan kişiye detaylı olarak verilir.

Yaz aylarının gelmesi ile ortaya çıkan her türlü böcek sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz. Şirketimiz, güçlü servis ağı ile Avrupa Yakası böcek ilaçlama işlerinde hem de aynı gün destek vermeyi sürdürmektedir. Kullandığımız çevreye duyarlı ve etkili ilaçlarla tüm problemlere elveda diyebilirsiniz. Sağlık yaşam ve iş alanlarına kavuşmak asla zor olmayacaktır. İşinde her türkü detayı en ince ayrıntısına kadar uygulayan firmamız size bir telefon kadar uzaktadır. Gün boyu 24 saat süresinde hizmet verdiğimizi ve çalışmalarımızı keşif sonrasında 1-2 saat diliminde tamamladığımızı da söylemeliyiz. Güven dolu ve garantili hizmeti yaz sezonuna özel hesaplı fiyatlarla almanın farkını da görebilirsiniz. İlgili bakanlıklar tarafından onay almış ve belgeli yardım için bize ulaşmanız yeterlidir.

Farelere karşı mücadelede öncelikle farelerin ev ve iş yerlerine girmemesi için gerekli mekanik önlemler alınır. Bunlar; fare istasyonlarının kurulması, farelerin girebileceği aralıkların kapatılması gibi işlemlerdir. Daha sonra firmamız tarafından ilaçlama yapılacak alanın işlev, büyüklük ve altyapısına göre ve alanda görülmüş fare türlerine göre fare ilaçlama yöntemi belirlenir. Fare ile kimyasal mücadelede, farelerin muhtemel geçiş yolları ve beslenme, üreme alanlarına, özel olarak üretilmiş zehir içeren yemler bırakılır ve düzenli olarak takip edilir. Fare ilaçlama işleminin etkin olması için; kullanılan fare zehirleri, kimya sanayisinin en etkili ve en son üretilen sınıftan olması, yem çekingenliği yaratmaması ve ani etkili olmaması, belirli bir tür üzerinde değil; tüm fare türleri üzerinde etkili olması gerekmektedir.

Böcek İlaçlamasında verilen Hizmeti

Öncelikle ilaçlamanın yapılacağı alan belirlenir ve daha sonra böcek ilaçlama ekibi alana gider. Yapılacak olan ilaçlama tekniği, alana, böcek türlerine ve dirençlerine göre değişiklik gösterebilir. Böcek ilaçlama konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu zamandır. Eğer ilaçlama işi uygun zamanda yapılırsa başarılı bir sonuç elde edilir. İlaçlama işleminden sonra ileri zamanlara dair alınacak önlemler bir daha aynı problemlerin yaşanmaması için oldukça önemlidir. Bu sebeple ilaçlama ekibinin profesyonel olması ve kullanılan ilaçların sağlık bakanlığı onaylı olması gerekmektedir. Böylece hem müşteri memnuniyeti sağlanır hem de olası bir böcek istilasının önüne geçilir. İlaçlama işlemi evlerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve okullarda başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Profesyonel hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.