indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Başlıyor

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016’ yarışması için katılım süreci başladı. Yarışmaya sadece 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor.

Android veya iOS platformu için mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan mobil uygulama yarışmasında katılımcılar, geliştirdikleri uygulamaları tanıtma şansına sahip oluyorlar. Ayrıca finale kalan ve ilk 3’e giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödülleri almaya hak kazanıyorlar.

Bu Yıl 2 Yarışma 2 Etkinlik Düzenleniyor!

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen yarışmalardan farklı olarak bu yıl üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla herkese açık olan yarışmaya ek olarak Üniversitelilere özel bir yarışma daha düzenleniyor. Yani 2016 yılında indir.com, 2 yarışma ve 2 etkinlik düzenliyor.

indir.com1

İşte Bu Seneki Yarışmanın Ödülleri

Kesisleşen Ödüller

Aşağıda yazılı olan ödüller kesinleşen ödüllerdir. Diğer ödüllerin neler olacağı ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000 TL değerinde reklam.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500 TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000 TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

-

Üniversitelilere Özel Ödül

indir.com yarışma birincilik ödülüne ek olarak sadece Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5.000 TL nakit para ödülü veriyor.

 

İşte Yarışma Takvimi

Herkese Açık ‘indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ Takvimi

Bireysel veya en fazla 3 kişilik bir ekiple katılabileceğiniz, herkesin katılımına açık olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 takvimi şöyle;

Katılımcılar 1 Ocak 2016’dan itibaren son başvuru tarihi olan 28 Nisan 2016’ya kadar başvuru yapabilecekler. Yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar 30 Nisan 2016’da halk oylamasına açılacak. Halk oylamasından en çok oyu alan 10 uygulama 7 Mayıs 2016’da jüri değerlendirmesinden geçirilecek ve ödüller 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde ikincisi gerçekleşecek olan Mobil Etkinlik’te sahiplerini bulacak.

Herkese açık indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu

indir.com3

 

Üniversiteliler için ‘indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ Takvimi

Bireysel veya en fazla 3 kişilik bir ekiple katılabileceğiniz, sadece üniversitelilerin katılımına açık olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 takvimi şöyle;

Katılımcılar 1 Ocak 2016’dan itibaren son başvuru tarihi olan 30 Ağustos 2016’ya kadar başvuru yapabilecekler. Yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar 5 Eylül 2016’da halk oylamasına açılacak. Halk oylamasından en çok oyu alan 10 uygulama 10 Eylül 2016’da jüri değerlendirmesinden geçirilecek ve ödüller Ekim 2016’da yarışmayı kazanan katılımcının öğrenim gördüğü üniversitede düzenlenecek Mobil Etkinlik’te sahiplerini bulacak.

ÖrneğinKazanan Pamukkale Üniversitesi’nden ise ödül töreni Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik’te gerçekleştirilecek. Ayrıca bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Üniversitelilere özel indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu