Demirdöküm marka ürün grupları için servis hizmetlerine hız kesmeden devam eden ve bu ürünlerin ömrünü uzatmak adına gerekli müdahaleleri en iyi şekilde yapan firmamız, büyümeye devam ediyor. Yakın zamanda ekibimize yepyeni isimleri dahil ettik ve araç filomuzu da biraz daha büyüttük. Bu büyüme ile birlikte artık daha fazla insana kısa sürede ulaşabiliyor ve servis hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde sizlere sunabiliyoruz. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyaslama yaparsanız eğer sizler de ne karda hızlı ve kaliteli olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz. Taleplerinizi online olarak iletebiliyorsunuz ve bu da sizlere sunduğumuz yeniliklerden bir tanesidir.

demirdokum-servis

Özel İstanbul Demirdöküm Servisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt veren çağrı merkezi ekiplerimiz de aktif bir şekilde hizmetlerine devam ediyor ve haftanın her günü ne zaman isterseniz bu ekiplere ulaşabiliyorsunuz. Her alanda olduğu gibi bu sektörde de iletişim kurmak büyük önem taşıyor ve insanlara doğru zamanda doğru yanıtlar vermeniz gerekiyor. İsteklerinize yanıt verebilmek adına bu tür bir tercihte bulunduk ve sanırım doğru bir tercih oldu. Online dünya üzerinden bize ulaşabiliyor ve taleplerinizi saniyeler içerisinde iletebiliyorsunuz. Demirdöküm marka ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlarda en kısa sürede sizlere yanıt veriyor ve bu yanıtların akabinde dilerseniz servis hizmeti için adreslerinize kadar geliyoruz.

Dilediğiniz an bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz an sizler de servis hizmeti alabilirsiniz. Bugüne kadar sunduğumuz servis hizmetlerinde en ufak sorun yaşamadık ve bugünden sonra da sorun yaşayacağımızı düşünmüyoruz çünkü işimizi iyi yapıyor ve yaptığımız işin de arkasında duruyoruz. 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte kalite koruma altında.