İnsanlar özel günlerini özel bir şekilde geçirmek ve karşısındaki insana veya insanlara ne kadar özel olduğunu hissettirmek ister. Peki İstanbul’da bunu nasıl yapabiliriz? Tabi ki yat kiralama ile.

istanbulda-yat-kiralamak

Sevdiklerimize hiç unutulmayacak özel anlar yaşatmanın bir çok yolu var. Bunlardan birisi de İstanbul boğazında bir yat gezisidir. Düğün, nişan ve toplantı gibi bir çok alanda tercih edilen yat gezileri misafirleriniz için çok ideal bir tercihtir. Bunun yanı sıra evlenme teklifi etmek için özel bir şey arıyorsanız bunun için de en ideal seçim yat ile boğazda gezerken yenilen bir balık, aniden sürpriz bir şekilde patlayan havai fişekler ve birden kutudan çıkan bir tek taş olabilir. Sizce tahminen yüzük hariç saydıklarım ne kadardır? 5.000? 2.000? 1.000? Benden söylemesi bu saydıklarım 600 TL gibi gayet uygun bir fiyata bulunuyor. Reddedilemeyecek kadar güzel bir evlenme teklifi yapabilme fırsatı bu kadar ucuza bulunabiliyorsa geriye sadece evlenme teklifi edecek bir aday kalıyor. O adayı bulmak için sabırsızlanmıyor değilim. 😀

istanbulda-yat-kiralamak-2

Evlilik teklifi için yat kiralama hizmetinin gayet ideal olduğu gözler önünde. Peki boğazda gezi başka neler için idealdir? Örnek olarak şirketiniz bir toplantı yapma kararı aldı. Ve bu toplantı işin stresinden kurtulmak için bir eğlence tarzında. İşte firmanızın burada tercihine en uygun şekilde seçebileceği şey yat veya tekne gezisidir.

Başka bir örnek olarak şehir dışından sizin için çok önemli misafirleriniz sizi ziyaret etmek için İstabul’a gelecek. Sıradan bir şekilde onları evinizde karşılamak yerine boğazda bir yat gezisi ile birlikte onlara çok özel anlar yaşatabilirsiniz.

Bunların yanı sıra arkadaşlarınız iş veya okul hayatı nedeniyle son zamanlarınızı en iyi ve en dolu şekilde geçirmek istiyorsanız yat gezisi ve yüzme turları ile dolu dolu şekilde şehrin stresinden uzakta vakit geçirebilirsiniz.

Bunlar bana sadece hayal olarak kalacak şeyler.” diye düşünmeyin. Unutmayın, insan hayatında onlarca defa evlenme teklifi edip onlarca kez evlenmiyor. Bu teklifin ve düğünün ise en özel şekilde olması gerekmez mi? Bu makaleyi yazmaktaki amacım zamanımızı en iyi şekilde geçirmemiz gerektiğini bir kez daha anlamamdı.

www.bogazdagezi.net ile birlikte bu şekilde özel vakitler geçirmek hiç de zor değil. Dünyaya bir kez geldiğimiz kaçınılmaz bir gerçek. Bu hayatı ise en iyi şekilde yaşamak bizim ellerimizde. Sevdiklerinize unutulmayacak anlar yaşatarak ve onların mutluluğuyla mutlu olarak bunu başarabiliriz. En azından ben bunları başarabileceğimi düşünüyorum. 🙂

istanbulda-yat-kiralamak-3