Bir önceki yazımda MosModa‘nın sosyal medya hesapları hakkında detaylı bir bilgi vermiştim. “Modanın Sanal Başkenti MosModa” adlı yazıya da göz atabilirsiniz. Bu yazımda da MosModa‘nın projeleri hakkında bilgi vereceğim.

Modanın Sanal Başkenti - MosModa

MosModa, sadece bayanlar için moda ve tasarım trendleri konusunda bilgi veren bir kuruluş değildir. Kuruluş olarak 3 ana kategoriye ayrılarak sitelerini birbiriyle ayırmışlardır. Ama üst menüsü sayesinde bu 3 ana kategori arasında geçiş yapmak çok kolaydır.

İncelemeye ilk olarak mosmoda kadın kategorisiyle başlamak istiyorum. Öncelikle siteye ilk giriş yaptığınızda sizi çok sade ve göze renk uyumuyla hitap eden bir sayfa gelecek. Moda, Güzellik, Ünlüler, Podyum ve Gündem olmak üzere menüsünde 5 adet temel kategori bulunuyor. Anasayfada daha da aşağıya indikçe sitede yayınlanmış olan en son içerikleri görebilirsiniz. Örnek olarak “Fendi Double Micro Baguette Çantalar” yazısı gibi içerikler güncel olarak sitede yayınlanmakta. Dilerseniz sitenin yan kısmında yada en altında bulunan “E-Bülten Üyeliği” formunu e-posta bilginizle doldurup yeni yazıların otomatik olarak mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kadın Anasayfa - MosModa

 

İkinci olarak mosmoda erkek kategorisiyle devam ediyorum. Tema olarak MosModa Kadın ile aynı tema kullanılsa da MosModa Erkek kategorisinin koyu mavi rengi ile tekrar revize edilerek yeni bir renk görünümü kazandırılmıştır. Giyimine dikkat eden ve modayı yakından takip eden erkekler için çok yararlı olabilecek yazılar içermektedir. Örnek olarak “Stil Sahibi Görünmek İçin En Sevdiğimiz 5 Deri Ceket Modeli” yazısı gibi bir çok kaliteli yazı sizi beklemektedir. MosModa Kadın‘da da olduğu gibi Moda, Güzellik, Ünlüler, Podyum ve Gündem olmak üzere menüsünde 5 adet temel kategori bulunmakta. Ve aynı şekilde eğer yazılardan anında haberdar olmak isterseniz sitenin yan kısmında yada en altında bulunan “E-Bülten Üyeliği” formunu e-posta bilginizle doldurup yeni yazıların otomatik olarak mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Erkek Anasayfa - MosModa

 

Ve son olarak mosmoda çocuk kategorisi sizlere aktaracağım. MosModa Kadın ve MosModa Erkek sitelerindeki aynı temanın turuncu ile tekrar revize edilmiş bir hali bulunmaktadır. İncelediğim kadarıyla şuanlık MosModa Çocuk adresinde sadece 1 yazı bulunmaktadır, fakat düşündüğüme göre havaların ısınmasıyla birlikte ilkbahar trendleri ile ilgili yeni içerikler eklenmeye başlanacaktır.

Çocuk Anasayfa - MosModa

 

Yazının başında da bahsettiğim üzere bir önceki yazımda MosModa‘nın sosyal medya hesapları hakkında detaylı bir bilgi vermiştim. “Modanın Sanal Başkenti MosModa” adlı yazıya da göz atabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda MosModa hakkında yeni içerikler girmeyi düşümekteyim, o zamana kadar takipte kalabilir veya başka yazılar okuyabilirsiniz. İyi okumalar dilerim. 🙂