Sizlere bugün kadın sitesinde farklılık yaratmış bir siteyi tanıtmak istiyorum. İsmi de kendisi gibi çok tatlı: Uzun Tırnaklar

kadinlar-icin-yeni-bir-platform

Site üzerinde genellikle ilişkiler, makyaj ve anne-çocuk ilişkileri adına makaleler paylaşılmaktadır. Bunların yanı sıra modayı takip eden ve moda hakkında her bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen bayanların gözdesi haline kısa bir sürede gelmeyi başarmıştır.

Uzun Tırnaklar üzerinde yayınlanan makalelerin en güzel yanı ise alanında kaliteli ve her yönden anlaşılır makaleler olması. Bir kadın sitesi üzerinde olması gereken kategorilerin fazlasıyla dolu ve kaliteli içeriklerden oluşması da buraya güzel bir hava katmış. Ek olarak bayanlarla özdeşen pembe renginin de güzel bir şekilde kullanılmış olması da bu havayı artırmış.

Bir kadın sitesinden beklenilen her şeye sahip olmasının sebebi rakiplerinin önüne geçecek bir şekilde site düzeni oturtması ve yazıların da her alanda takipçilerin ilgisini çekmesinden doğmuştur.

kadinlar-icin-yeni-bir-platform-2

Bu kategorilerin yanı sıra kadın sağlığı üzerine de bir çok makalenin yer alması sadece moda veya makyaj üzerine olmayan bir kadın bloğundan da öne sıyrılması konusunda da önemli bir faktör olmuştur. Diyetten sağlıklı beslenmeye, psikolojiden spor ve egzersize her kategoride yazıların bulunmasıyla birlikte Uzun Tırnaklar kadınların gözünde kadın sitesi olarak yerini almıştır.

Eğer boş vakitlerinizde güzel bir yazı okumak istiyorsanız ve bir kadın blogu arıyorsanız Uzun Tırnaklar üzerinde istediğiniz her kategoride yazıya ulaşabilir ve her boş vaktinizi değerlendirmek için siz de bir Uzun Tırnaklar takipçisi olabilirsiniz. www.uzuntirnaklar.com ile birlikte keyifli dakikalar dilerim.