Kurumsal iş yerleri ve konferanslar gibi bir çok yerde insanların kim olduğunu rahat bir şekilde anlaşılması için boyun askısı çok fazla kullanılan bir üründür.

tasarim-ekrani

İş yerlerinde çoğunlukla her çalışanda bulunan boyun ipi sayesinde kimle konuştuğunuzu kolay bir şekilde anlayıp karşınızdaki insana uygun bir şekilde hitap edebilirsiniz. Benzer bir şekilde eğer bir yerde görevliyseniz sizin oradaki görevli kişi olduğunuzu insanların rahat bir şekilde anlaması için çok gerekli ve faydalı bir üründür.

boyun-aski-ipi

Yaka ipi kullanım alanlarından birisi ise firma yada konferans salonu gibi bir yeri ziyarete gittiğinizde size verilen bir ziyaretçi yaka ipi sayesinde görevlilerin size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yaka ipiniz sayesinde kolay bir şekilde ihtiyacınız olan şeylere ulaşabilir ve ziyaretinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

boyun-askisi-karti

Firmalar ise size bu kolaylığı sağlamak için boyun askı ipi satın alarak ziyaretçilerine yada görevlilerine tahsis etmektedir. Boyun askı ipi tasarımı ne kadar ilgi çekici olursa o kadar göze çarpacağı için gözde ve insanda o kadar iyi bir etki bırakır. Bu yüzden firmalar logolarına ve renklerine uygun tasarımlar yaparak bu etkiyi sağlayabilirler. Tasarım konusunda kolay ve çevrimiçi bir tasarım yapmak çoğu firma ve müşteri acısından daha cazip olarak görülmektedir.

LanyardMarket, müşterilerine hem kolay hem de adım adım bir hizmet sunmak amacıyla sade ve anlaşılır bir kullanıcı paneli ile birlikte tasarımlarını kendi istedikleri gibi yapabilme imkanı sağlamıştır. 1998 yılından bu yana hizmet veren LanyardMarket, tasarım için sadece bir kaç dakikada bitirebilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üstelik tasarım tamamen ücretsizdir. Bunun yanında tasarlayabileceğiniz ve alabileceğiniz ürünler sadece boyun askı ipi ile sınırlı değildir. Boyun askı ipinin yanı sıra plastik yaka kartı, anahtarlık ve çok yakın bir zamanda gelecek olan baskılı kurdele ve promosyon çanta gibi ürünler bulunmaktadır.

Tamamen kullanıcı dostu tasarımıyla birlikte şirketinizi ifade etmeniz için zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak LanyardMarket ile bütçenize göre ürün yaratabilir ve sipariş sırasında canlı yardım desteğini kullanarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Hemen www.lanyardmarket.com adresine giriş yaparak dilediğiniz şekilde ürün tasarlayabilir ve satın alabilirsiniz.