Alman Ofis Mobilya Markası Löffler Artık Türkiye’de!

İş insanlarının en önemli sağlık sorunu uzun süre ofiste masa başında veya bilgisayar başında çalışmak, öyle değil mi? Bu sorun uzun süre aynı pozisyonda oturarak hareketsiz çalışmaktan kaynaklanan birçok ağrı ve rahatsızlığı beraberinde getirdi.

Çözüm Almanya’dan Löffler markasının geliştirdiği ERGO TOP® teknolojisi ile geldi.
Naviga Tekstil Dekorasyon firmasının sahibi Alp Tamtürk Alman Löffler markasını Türkiye’ye getirerek ofislerde yeni bir çağ başlatıyor.

Açıkcası bu ofis sandalyelerini görünce etkilenmemek mümkün değil, ilk önce dokuması ve estetik tasarımı göz alıcı, sandalyeye yaklaştıkça sizi oturmaya davet edercesine bakışından sonra, bir deneme yapıp oturduğunuzda, etkilenmemek mümkün değil. Deneyim sonunda “mükemmel bir ofis koltuğu” demekten başka bir söz kalmıyor.

Ergonomisi muhteşem. Hakikaten bu koltuklar bugüne kadar bildiğiniz ofis koltuklarından çok farklı.

Löffler markasının ofis koltuklarının birçok özelliği olduğu gibi, en önemli vurucu noktası ERGO TOP® denen bir teknolojiyi kullanmış olmaları.

ERGO TOP®, uluslararası patente sahip, Münih Üniversitesi’nden sertifikalı bir sistem. ERGO TOP® teknolojisi jimnastikten bildiğimiz pilates topundan esinlenmiştir. ERGO TOP® patentli, inovatif bir oturma düzeneğidir ve sandalyenizin oturma alanına hareket sağlar. İsterseniz öne eğilin, yana dönün veya arkanıza yaslanın. ERGO TOP® 360° yaptığınız her hareketi sizinle beraber yapacaktır.

Kısaca ERGO TOP® oturma alanındaki yenilikçi bir disk mekanizması olup uzun süreli ve yanlış oturmaktan kaynaklanan sırt ve boyun ağrılarını gidermeyi ve en aza indirgemeyi hedeflemektedir.

Löffler mühendislerinin bulduğu bu harika ERGO TOP® mekanizması her yöne ve açıya 360 derecelik hareketlilik sağlayarak, uzun süre oturmaktan kaynaklanan boynunuzda ve sırtınızdaki oluşan gerilimi azaltıyor. Bunun dışında hep aynı şekilde oturmaktan ve eğilmekten kaynaklı oturma bozukluklarını da gideriyor. Bitmedi, dahası var, bu hareketlilik, eklem içi sıvılarını serbest bırakır, diskleriniz, omurga ve eklemlerinizde aşırı gerilimleri önler. Bütün bunların sonucunda ERGO TOP® sistemi masa başında uzun oturma sürelerinde bile yorgunluğunuzu en aza indirger ve size maksimum rahatlık sağlar.

LOEFFLER-1

Rahat bir çalışma ortamı ve çalışanların iş verimliliğini arttırmayı hedefleyen Löffler markası bunu ERGO TOP®sistemli ofis koltukları ile sağlıyor.

Löffler markasının ürünlerine verdiği 30 yıl garanti markanın ürünlerine duyduğu güvenin açık bir göstergesi.

Löffler firması, kullanıcılarına form, fonksiyon ve kalitede zevk veren ve yıllarca kullanabilir ofis mobilyaları üretir. Coşkulu, uzman ve hevesle çalışan yaklaşık 100 deneyimli profesyonel kişi yüksek standartlarda ofis mobilyaları üreterek hizmet vermektedir.

LOEFFLER-2

Ofis mobilyalarının her parçası üretim aşamasına geçmeden evvel, tasarım ve danışman kadrosunda incelenir ve ancak ondan sonra üretime verilir.

Löffler mobilya markasının ilkesi ”Önce İnsan ve Çevre” olmuş ve buna uygun olarak her koltukta yüzde %97 geri dönüştürülebilir malzeme kullanılmaktadır. Geri kalan % 3 lük kısım geri dönüştürülemeyen tekstil içerir.

Löffler ofis koltuklarının diğer bir ayrıcalığı ise, koltukların kullanıcının boy, kilo, çalıştığı ortam ve benzeri fonksiyonlarına göre özel olarak üretilebilir olması. Çok geniş ürün yelpazesi olan markanın, bilgisayar taburesinden şef koltuğuna kadar alternatifler sunuyor.

Marka medikal grup içinde skolyoz, kuyruk sokumu ve ciddi bel problemleri bulunan kişiler ofis koltukları üretiyor.
Konunun iş verenler tarafından dikkat edilmesi gereken bir noktası ise , uzun vadede çalışanların rahat ve sağlıklı oturma sayesinde iş verimliliğinin artması, zaman kayıplarının önüne geçilmesi olarak gösterilebilir.

Naviga Tekstil Dekorasyon firmasının sahibi Alp Tamtürk, gelişen Türkiye’nin dinamik, bilinçli ve yenilikçi yatırımları ile yakında bu süper ofis koltuklarını birçok çalışma ortamında göreceğimize emin.
Detay bilgi için lütfen web sitemizi www.navigaofiskoltuklari.com ziyaret ediniz.

 

Dijital Medya Pazarlama hizmeti Somut Medya İnternet tarafından sağlanmıştır.