Kelime anlamı olarak toplumun tüketim alışkanlıklarını belirleyen anlayış olarak tanımlanan moda, bununla birlikte İtalyanca’da süslenme özenimiyle yada değişiklik ihtiyacıyla birlikte oluşan ve toplumun yaşamına giren geçici bir akım olarak geçmektedir.

MosModa

MosModa, yayın serüvenine ilk olarak 2010 yılında Los Angeles’taki ilk mağazasıyla birlikte girerek modayı takip eden internet kullanıcılarına, güncel bir şekilde takip ettikleri dünya markalarının en son ürünlerine ulaşma imkanı sunarak yayın hayatına devam etmektedir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak ziyaretçilerine ve takipçilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayarak sosyal medya yönetimindeki başarısını gözler önüne sermiş ve güncel içerikleriyle birlikte ziyaretçi ve takipçilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Instagram, LinkedIn, Twitter ve Facebook gibi en kaliteli ve dünyaca ünlü sosyal medya sitelerinde hesapları bulunan MosModa’nın hesaplarına ise aşağıdaki bağlantılar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Güncel bir şekilde moda ile ilgili paylaşımlara ulaşmak için mosmoda Instagram hesabını buradan takip edebilir ve gönderileri anasayfanızdan takip edebilirsiniz. Gönderi bildirimlerini açarak MosModa Instagram hesabında bir paylaşımda bulunduğu anda ilk gören siz olabilirsiniz ve ünlü markaların yeni tasarımlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Modanın Sanal Başkenti - MosModa

MosModa‘nın bünyesinde kimlerin çalıştığını görmek ister ve takip listenize almak isterseniz mosmoda LinkedIn bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz. Görüldüğü kadarıyla alanında uzman 20 kişi tarafından yürütülen bu projenin bu kadar başarılı olmasının bir sebebi de gerçekten alanında uzman kişileri bünyesinde barındırması olabilir.

Diğer sosyal medya platformları gibi aktif bir şekilde kullandıkları bir diğer resmi hesap olan mosmoda Twitter hesabıyla da Instagram hesabıyla benzer şekilde paylaşımlarda bulunmaktadırlar. Eğer Instagram yerine Twitter hesaplarını takip ederseniz de mobil bildirimleri açarak paylaşımlara anında ulaşabilir ve son model tasarımlara göz atabilirsiniz.

Ve son olarak dünyanın en büyük sosyal medya platformunda bulunan mosmoda Facebook hesabını da takip ederek MosModa’nın moda ve özel günler ile ilgili paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Beğendikten sonra gönderileri en başta görmek isterseniz “Beğendin” butonunun üstüne gelerek “Haber Kaynağı’ndaki Gönderiler” seçeneğini seçtikten sonra “Başta Gör” olarak işaretleyip MosModa‘nın en güncel paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

MosModa hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen takipte kalınız çünkü çok yakında bir makale ile tekrar anlatacağım. Bu sefer ise siteleri hakkında bilgi vereceğim. İyi okumalar dilerim. 🙂

Moda Haberleri - MosModa