Ülkemizde sessiz sedasız çok güzel işler yapan firmalar var ve her fırsatta bu firmalar hakkında ilgili yazılar yazarak beraber sevinmek istiyorum. Büyük işler başarıp oldukça mütevazi şekilde hizmetlerini işlerini devam ettiren bu firmalar ülkemizin ve bizim gurur kaynağımız.

nokta-dedektor-ile-dedektorde-devrim

Bu yazımda gurur kaynaklarından bir tanesi olan Nokta Dedektör‘den bahsedeceğim. Ürettiği son teknoloji detektörler ile dünyanın her kıtasına ulaşan firma 100’ü aşkın ülkeye dedektör satmayı başardı ve bu başarını her geçen gün yeni ve büyük işlerle büyütmeye devam ediyor. 2001 yılından bu yana hiç durmadan çalışan Nokta Dedektör sürekli arge yaparak Türkiye tek Dünya da ise sayılı firmalar arasına adını yazdırmayı başardı. Hobi amaçlı dedektörden askeri dedektörlere kadar geniş bir ürün ağına ulaşan Nokta Dedektör yatırımlarının en büyük kısmını arge için ayırması ise bir başka özel dikkat çeken çok önemli bir özellik. Ülkemizde en başarılı arge çalışmalarının yapıldığı adreslerden biri haline gelen Nokta Dedöktör 4000 metre karade 150’yi aşkın profosyonel ve işinin en iyisi personeliyle bu çalışmalarını devam ettiriyor ve bizleri de sevindiriyor.

Dünyada altına hücum yapan tüm ülkeler Nokta Dedektör tercih ediyor ve bu tercih çok kazançlı oluyor. Nokta Dedektör altının yerini, altın peşinde olanlara gösteriyor. Altının saklanmakta zorlandığı Nokta Dedektörler Dünya’da nam saldığı için her kıtadan ve 100’ü aşkın ülkeden gelen talepler doğrultusunda, aralıksız olarak hobi amaçlı olsun, tek para ve kalıntı dedektörleri olsun,, derin arama dedektörleri olsun üretimine devam ediyor. Bunun yanında da altın dedektörleri ve güvenlik, askeri dedektörlerde de alanının en iyisi olmuş Nokta Dedektör.

nokta-dedektor-ile-dedektorde-devrim-Gold-Finder

Dünyaya Nokta Fors Gold+ ürünlerini satarken bir Türk Malının bu kadar yoğun talep görmesinin yanında alanının en iyisi olması, ulaştığı kalite ve talep noktası göğsümüzü kabartmaya devam edecek gibi.

Dünyanın peşinde olduğu altının yerini Nokta Dedektör biliyor benden söylemesi. Bu nadide firma ürün kalitesi, pazar anlayışı, arge çalışmaları ile göz doldurmaya devam edecek. Dedektör dünyasının Altın firması Nokta Dedektörü daha çok duyacağız. Çünkü o altına nokta atışları yapıyor.