Kasa çeşitleri, ofis kasaları ve bağımsız kasalar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bağımsız kasalar, hangi ağırlıkta olursa olsun beden ya da makine gücüyle taşınılabilecek özellikte kasalardır. Duvar kasaları ise, bağımsız kasaların aksine bir duvara montajlanarak kullanıma sunulan taşınmaz olan kasa tipleridir. Şüphesiz iki kasa tipinin de avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır.

ofis-kasasi-mi-bagimsiz-kasa-mi
İki kasa tipi arasında kullanım amacınıza göre yapacağınız tercih, sizin bu avantaj ve dezavantajları gerek gördükleri işlev olarak gerekse cebinize yansıyacak ofis kasası fiyatları olarak kabul etmeniz demektir. Tercih elbette size bağlıdır.

ofis kasa Bizim bu konuda bir fikir ya da öneri belirtmemiz beyhude olacağı gibi size de açıkçası bir katkı sağlamayacaktır. Ancak bizim yapacağımız katkı, bu iki kasa tipi arasındaki farkları avantajları ve dezavantajlarıyla ortaya koyup sizin şartlarınıza bağlı olarak yapacağınız tercihte bir yön gösterici olmaktır.

Karar sizindir. Ancak ince eleyip sık dokumanızda yarar vardır. Sonuçta ömür boyu kullanacağınız bir ürün üzerine karar vereceksiniz ve bu karar size maksimize ya da minimize bir fayda olarak geri dönecektir. Bu yüzden alacağınız kasa için detaylı ofis kasası araştırması yapmanızı öneririz.