Online Alışverişten nasıl bonus alırım?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İşte tam size göre bir site ile karşınızdayım!

39abc365-25b5-4173-be47-3e7ef16b9a90

Bonusbay.tr üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Bonusbay.tr hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın.

Bonusbay.tr üyesi olmak ücretli midir?

Bonusbay.tr üyesi olmak ve servisini kullanmak ücretsizdir ve öyle kalacaktır.

Bonusbay`e üye olduktan sonra direk bonus kazanır mıyım?

Bonusbay ile bonus alabilmek için alışveriş yapman gerekmektedir. İnternet alışverişlerinden bonus kazanabilmek için Bonusbay hesabına girmen ve mağazaya tıklaman gerekmektedir. Çok önemli olan kısım ise, mağazanın seni tanıması ve alışverişinden bonus vermesi için Bonusbay hesabınla girdiğinden emin olman gerekiyor.

Bonusbay ‘i severek kullandığını ve internetten alışveriş yapan arkadaşlarına tavsiye etmek istediğini düşünüyoruz. Bu nedenle, servisimize katılarak kullanmaya başlayan ve hesabına en az bir kez ödeme alan her arkadaşın için 10 TL davet hediyesi alacaksın!

Sınırsız sayıda arkadaşınızı, Bonusbay kullanmaya davet edebilirsiniz. Bonusbay`e katılan her arkadaşınız için 10 TL tavsiye hediyesi almaya hak kazanırsınız.

Kurallar

  • Arkadaşınız, sizin davet linkiniz üzerinden üye olmalı
  • Arkadaşınız, bir yıl içerisinde Bonusbay servisini kullanmaya başlayarak 30 TL hesap görme limitine erişmeli
  • 3

Yani arkadaşınızı sisteme davet ederek, onların da 3 arkadaşını davet etmesini sağlayarak hesaplarında 30 TL ulaşımları anında siz de kazanırsınız, arkadaşınız da, ben de. Hemen buraya tıklayarak üye olun ve anında 10 TL bonus kazanın! Ve 3 arkadaşınızı davet ederek koşulları yerine getirmesini sağlayın!

Ödemenizi Banka, PayPal veya ininal hesabınıza anında çekebilirsiniz!

Ne duruyorsunuz? Hemen üye olun!


 

Davet linkime tıklayarak bana da bonus kazandırmak için ve 10 TL bonus kazanmak için buraya tıklayınız! http://www.bonusbay.com.tr/?r=3148259