İnternet ve ödeme sistemleri günümüzün en önemli unsurları olarak yaşamlarımızı sürekli etkileyen faktörler. Bankacılık ve finans sistemleri internet üzerinden yapılan para transferlerini belirli kurallar ve kanunlar çerçevesinde sağlamaya çalışıyorlar. Bununla birlikte güvenlik için yapılan yüksek meblağlı yatırımlara rağmen, internet üzerinden yapılan para transferleri daimi olarak büyük bir risk altında bulunuyor.

www.paykasas.com

Bu durumun ana sebebi olan sorun, kimlik, kredi kartı hesap numarası gibi özel bilgilerin tüm alış verişler sırasında ilgili sitelere verilmesi zorunluluğunun, bu bilgilerin bazı güvenlik açıkları sebebiyle 3. Şahısların eline geçmesi sorunu.

Bu bilgilerin verilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırarak tüm özel bilgilerimizin korunmasını sağlayabilecek bir sistem olarak geliştirilen Paykasa ön ödeme sistemi, on altı haneli bir pin numarasından oluşuyor.

Alış veriş yaptığınız ilgili sitede kimlik bilginizi dahi vermeden para gönderme ve para alım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sistem sayesinde internetin tüm para transferleri artık güven altında.

Paykasa satış işlemlerini yapmakta olan web sitemiz üzerinden, en ucuz Paykasa kart satın alabilir, sistem hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için: http://www.paykasas.com