Radyo Banko Ankara’nın tek eğlence radyosu olarak bilinen ve Ankaralılar tarafından keyifle dinlenen bir radyodur. Ankara havalarının en güzelleri, eski yerel türküler ve güncel şarkıcıların en beğenilen hareketli parçalarına yer verilen radyo Ankara’da yaşayan pek çok kişinin favorileri arasında yer alıyor.

banko-radyofm

Radyo Banko Hangi Frekansta Yayın Yapıyor?

Radyo Banko Ankara’nın yerel radyosu olarak 99.1 frekansından karasal yayın üzerinden yayın yapıyor. Ankaralılar ile buluşma noktası olan 99.1 frekansı haricinde ise Türkiye’nin her yerinden İnternet aracılığı ile radyo Banko’yu kolayca dinlemek mümkün. Ankara havalarının en hareketli ve sıcak havalarının yayınlandığı Radyo Banko oyun havalarını seven herkesin ortak buluşma noktası.

Radyo Banko Ne Tarz Müzik Yayını Yapıyor?

Banko Fm oyun havalarının aranan adresi. Aşkı, eğlenceyi ve hatta aşk acısını anlatan en sevilen Ankara havalarının gün boyunca çalındığı Radyo Banko’nun dinleyici kitlesi son derece geniş. Düğünlerin ve gündelik hayatın en çok tercih edilen havalarının yer aldığı Radyo Banko son dönemlerin en moda şarkıları da dahil olmak üzere geçmişten bugüne ulaşmış en sevilen Ankara türkülerinden oluşan geniş bir müzik ağına sahip.

Eğlencenin Ve Samimiyetin Adresi Radyo Banko

Ankara’nın yerel radyosu olmasına rağmen internet üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başaran Radyo Banko Fm gün boyunca birbirinden eğlenceli, kıpır kıpır şarkılara yer veriliyor. Samimi programcılarının yanı sıra Anadolu’nun bağrından kopan en nadide şarkı ve türküler Radyo Banko’nun renkli ve samimi dünyasındaki yerini alıyor. Ankara’da karasal yayın üzerinden 99.1 frekansı Ankaralıların ve oyun havası sevenlerin uğrak noktası durumunda. Eğer siz de Ankara havalarını ve oyun havalarını tercih ediyor ve gün içindeki enerjinizi perçinlemek istiyor iseniz 99.1 frekansını mutlaka ziyaret edin. Ya da Radyo Banko’nun internet sitesi üzerinden canlı yayını dinleyerek sevilen Ankara havalarının tadını çıkarın. Efsane Hüseyin, Şeker Kız Yaren ve Aslan ile Muhabbet adlı radyo programları ile günün her saatinde iyi müziğin ve samimi muhabbetin keyfini çıkarın. Sabahtan akşama kadar eğlencenin adresi 99.1 Radyo Banko.

Radyo Dinle

Radyo Banko Dinle