Aydın kız yurtları, yeni bir yapı olması bakımından oldukça kullanışlı ve konforlu bir tarzla oluşturulmuştur. Bunların haricinde odalar ve yurt geneli deneyimli temizlik görevlileri tarafından belli periyotlarla temizlenmekte ve her daim hijyen tutulmaktadır. Ayrıca ilk yardım durumları için revir odası ve arzunuza göre spor ve sinema salonları da bulunmaktadır. Ders çalışmanın haricinde bu tarz etkinliklere katılarak da motivasyonunuzun yüksek kalmasını sağlayabilirsiniz. Geniş ve yeşil bahçesiyle her daim hava almaya çıkabilir yahut kısa yürüyüşler yaparak yorulduğunuzda ise temiz havada kitap okuyabilirsiniz.

rahat-ve-ferah-bir-yurt-muAçık büfe ve 4 çeşit akşam yemeği hizmetleriyle beğenilerinize sunulan yurt kantini, istediğiniz zaman alışveriş yapabileceğiniz bir yer olmaktadır. Bunların haricinde kesintisiz sıcak su hizmeti de bulunan yurtta, şifreli kablosuz internet hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca Aydın kız yurtları ile merkezi sistem kaloriferiyle ısınan yurdunuz ihtiyacınız dahilinde size sıcak bir ev olacaktır. Yurtta, her gün belli saatlerde hizmet veren bir çamaşır hane de bulunmaktadır. Burada uygun ücretlerle çamaşırlarınızı yıkatabilir, sonrasında ise ücretsiz olarak ütü seçeneğini kullanabilirsiniz.

Etüt seçeneği de bulunan Aydın kız yurdu, taleplerinizi karşılayan hizmet seçenekleriyle kullanıma açık olarak öğrencilerini beklemektedir. Ayrıca Aydın kız öğrenci yurtları dilediğiniz zaman dinlenme salonunda arkadaşlarınızla vakit geçirebilir ve televizyon seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Unutmadan bahsetmek istediğimiz bir konu da bu kadar hizmeti size en ekonomik düzeyde sağlanmaktadır. Çocuğunuzu bırakıp, siz evinize döndüğünüz de , gözünüz arkada kalmadan, en ekonomik fiyatta da bu hizmeti almış olacaksınız. Çocuğunuz aradığı her şeyi yurtta bulabilecek şekilde her şey düşünülmüş.

Kayıt için gerekli olan evraklara ve iletişim bilgilerine ilgili web sitesinden ulaşabilirsiniz.