Bugün sevgililer günü hediyesi için bir rehber yazı hazırlamak istedim ve bu konuda tercih etmekte olduğum SevgiliKitabi.com‘u tanıtacağım.

sevgiliye-en-ozel-hediye-sevgilikitabi-comdan-alinir

Bazen insan sevgililer günü gibi özel günlerde sevgilisi için ne alacağı konusunda çok fazla ikilemde kalıyor. İşte buradaki insan ben oluyorum. Derin bir araştırmadan sonra rastlamış olduğum site üzerinde biraz gezerek ne gibi ürünler olduğunu da inceledim ve sonunda alacağım hediyeyi buldum. İşte “Sevgililer gününe ne alınır?” sorusu burada benim için dert olmaktan çıkmıştı.

Sadece 14 şubat için hediye olayından ziyade site üzerinde bir sürü hediye bulunuyor. Örnek olarak doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı hediyeleri de çok fazla tercih edilmekte. Bu sayede hediye bulmak sıkıntı olmaktan çıkarak eğlenceli bir hal alabiliyor.

Ama hazır bir hediye almak özel günlerde çok bir şey ifade etmez diye düşünüyorum. Bu tabi ki benim kendi kararıp olmakla birlikte hazır bir hediyeye yazılan özel bir söz veya koyulan özel bir fotoğraf sevgiliye en özel hediye olarak değiştirebilir. Bu tasarımı hazırlamak için görsel tasarım bilgisine ihtiyacınız yok. Sitedeki kolaylık sayesinde fotoğrafınızı kolay bir şekilde yükleyebilir ve sonrasında tasarımını düzenleyebilirsiniz. Bundan sonrasında da ürününüz sizlere en hızlı şekilde ulaşır ve hediyeniz özel gününüz için karşı tarafa verilmek için hazırdır.

El emeği hediyelerin yeri insanda her zaman çok özeldir. Eğer sevgilinizin hiç unutamayacağı bir hediye verirseniz en kötü durumda bile bu hediye sayesinde o hediyeyi verişiniz unutulmaz. Bir insanın hayatında unutulmaz anlar içerisinde yer almak kadar o unutulmaz anın ne olduğu da önemli bir faktördür. Sevgililer günü için alışılmışın dışında (bkz. aşkpirin) bir şeyler olması artık şart diye düşünmekteyim. Mesela romantik bir Twitter kullanıcısı olduğumu varsayalım. Ve sevgililer günü için bir hediye arıyorum. Ek olarak sevgilim de kitap okumayı benim kadar seven birisi. Ben de onun için kendi yazmış olduğum tweetlerin yer aldığı bir kitap basmak istiyorum. Fakat bunu nasıl yapabilirim? 3 paragraf öncesinde bu sorunun cevabını içeren siteyi tanıtmaya başlamıştım. SevgiliKitabi.com‘da yer alan Twitter Kitabı işte tam benim için biçilmiş kaftan.

Çok düşünmeye gerek kalmadan site içerisinde gezerek bile aklınızda bir fikir olmasa dahi bir fikir edinip tam aradığınız hediyeye ulaşabilmek sizce de çok güzel değil mi? Siz de özel günleriniz için bir hediye arıyorsanız SevgiliKitabi.com‘u ziyaret edebilirsiniz ve aradığınız hediyeye çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.