Gelişen teknolojinin bir nimeti olarak ortaya çıkan eticaret ile işinizi internet üzerinde PHP tabanlı yazılım yardımı ile taşıyabilirsiniz.

shopphp.net

İnternet üzerinde her türlü siteler bulunmaktadır. Sosyal medya, haber, portal, forum gibi yazılımların yanı sıra hayatımızın her yanında olan ticaret ise internet üzerinde belirli yazılımlar ile eticaret olarak anılmaktadır. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan alışveriş ve ticaret işlemleri ise bu yazılımlar ile oluşturulan siteler yardımıyla yapılmaktadır. Örnek olarak alacağınız bir ürünü Google arama motoru ile arattığınızda genellikle ilk sıradaki sonuçları tercih ederek alırsınız. İşte bu da iyi bir SEO çalışması ve yazılımın SEOya olan uyumuyla mümkün olmaktadır. Bir diğer yandan sizin bu ürüne ulaşmanız için ticaretini internet üzerine taşıyan eticaret sitesi sahipleri ise ilk sırada sizin gibi daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmek için SEO bakımından kullanışlı ve kaliteli bir yazılım tercih etmektedir. İşte bu bir tür döngüdür.

Eticaret sitesi yönetecek olan satıcılar genellikle PHP tabanlı yazılımlar seçmektedir. Bunun nedeni ise PHP yazılımların Linux sunucular yardımıyla çalışması ve Linux tabanlı sunucuların daha yaygın olmasıdır. Piyasada bulunan çoğu eticaret yazılımı PHP tabanına sahiptir. Böylelikle siz üzerinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz ya da bir yazılımcıya yaptırtabilirsiniz. İşte internetin en büyük nimetlerinden birisi olan eticaret yazılımlarının genel özellikleri böyledir. İşte bunlardan farklı olarak kendini piyasada kanıtlamış yazılımlar daha fazla tercih edilmektedir. creamedia tarafından geliştirilen ShopPHP E-Ticaret yazılımı ile siz de rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.

Şimdi ShopPHP E-Ticaret yazılımın size ne gibi faydaları olacağına ve sizi rakiplerinizden nasıl önde tutacağından bahsedeceğim. ShopPHP, adından da anlaşılacağı gibi PHP tabanlı bir Shop yani alışveriş yazılımıdır. İşini internet üzerine taşıyıp daha fazla müşteriye ulaşıp işlerini büyütmek isteyen pazarlamacılar ve satıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sektörde birçok referansı bulunan ShopPHP yazılımın önde gelen referanslarından bir kaçı ise Sony, Vodafone, Avea, Türktelekom, Filli Boya, Generali gibi alanında önde gelen firmalardır. Gelişmiş SEO uyumu ile ilgili ürün ve anahtar kelimelerinizde başarıya ulaşmanız için size en iyi şekilde etki sağlar. Böylelikle sizde potansiyel müşterilerinize bir adım daha yakın olabilirsiniz.

shopphp-yonetici-paneli

ShopPHP yazılımı ise bu kadar ile sınırlı değil. Çok kullanışlı bir yönetim paneline sahip olmasıyla birlikte size kolay bir kullanım sunmak için en iyi şekilde tasarlanmış ve PHP ile kodlanmış bir yazılımdır. Ödeme ayarlarınızı sanal pos bilgileriniz ile çok kolay bir şekilde yapabilir ve sonrasında ilgili seçenek ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında ödeme sonrasında siparişi hazırlayıp kargoyu müşteriye gönderdikten sonra kargo entegrasyon özelliği sayesinde göndermiş olduğunuz kargo bilgilerini müşterinize çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Özellikler bu kadarla sınırlı mı? Tabiki değil. PHP’nin tüm nimetlerinden yararlanmış olan bu yazılım sayesinde müşterilerinize tek tıkla toplu bir şekilde SMS veya E-Posta gönderebilirsiniz. Böylelikle sitenize eklediğiniz yeni bir üründen çok kolay bir şekilde haberbar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Saymakla bitmeyecek daha birçok özelliğe sahip olan ShopPHP E-ticaret yazılımı sayesinde ticari işlerinizi bu eticaret yazılımı ile çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Şunu unutmayın, gelişen teknolojiye ayak uydurmak her zaman önemlidir. Teknolojiye ayak uyduramayan her ne olursa olsun yenik düşme tehlikesiyle her zaman karşı karşıya kalır. Rakiplerinden hiçbir farkı olmayan yazılımları tercih etmek yerine SEO uyumuna sahip kaliteli bir PHP eticaret yazılımı olan ShopPHP yardımı ile internet üzerindeki satışlarınızda potansiyel müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hemen www.shopphp.net adresi üzerinden daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve demolara göz atabilirsiniz.