Cep Telefonu Casus Program

İnsanların yoğun ilgi gösterdiği yazılımlardan biri olan telefon dinleme programları, merak duygusu ve sevdiklerini koruma isteği nedeniyle gün geçtikçe yaygın olarak kullanılmaya başlanıyor. İnsanların bu duygularını tatmin etmek isteyen bilgisayar yazılımcıları ve yazılım mühendisleri bu alandaki çalışmalarını arttırdı. Casus program Android işletimi sisteminde kullanıldığı için, her akıllı telefon kullanıcısı bu yazılımlara ilgi duyarak dinlemek istedikleri insanların cep telefonlarına bu casus  yazılımı yüklemektedir.

spytelefontakip.com

Android Casus Telefon Yazılımı

Kullanıcılar arasında en çok ailelerin ilgisini çeken casus telefon yazılımı, çocuklarının telefonlarını dinleme sayesinde onların hangi insanlarla arkadaşlık kurduğunu öğrenme konusunda velilere kesin bir bilgi edinme sağlıyor. Toplumumuzda iletişim araçlarında farklı yaş ve kişilikte tanıtan, bu yolla gençlere ve çocuklara çeşitli tuzaklar kurarak onlara kötülük yapan insanların varlığını inkar etmek mümkün değil. Bu konu ile ilgili her gün haberlerde ve televizyonlarda telefon yoluyla kandırılarak tuzağa düşürülen gençlerle ilgili birçok habere rastlıyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu insanların tuzaklarından uzak tutmak, kötü arkadaşların onlara kötü alışkanlıklar kazandırmasının önüne geçmek için yapabileceğimiz en etkin çalışmalardan biri işte bu telefon dinleme programı cihazlara yüklendiğinde bize büyük bir ferahlık kazandırıyor. Çocukların telefonlarına indirdiğimiz bu program sayesinde onların telefonlarıyla yaptığı konuşmaları dinleyerek karşılaşabilecekleri olası kötü niyetli insanlara karşı önlem alma fırsatı yakalıyoruz.

Cep Telefonu Takip Programı

Spy telefon takip programı aile içinde de kullanılmaya başlandı. Özellikle eşinin konuşmalarını merak edenler, onların telefonuna indirdikleri yazılım ile yaptıkları konuşmaları öğrenerek varsa içlerindeki şüphe ve endişeleri giderebiliyor. Erkekler, evde değilken eşinin kimlerle konuştuğunu bu yazılım ile dinleyebiliyor. Kadın da eşi evde değilken kendisinden gizli konuştuğu insanlar varsa onlarla ne konuştuğunu ve nerelere gittiğini casus program Android yazılımı sayesinde anında takip edebiliyor. Telefon dinleme programı, eşlerin birbirleri arasındaki güven ve şüphe konusunu gidermede çok işe yarıyor.

Dinleme yazılımlarıyla ile artık işyerlerindeki gizli konuşmalar da dinlenebiliyor. İş yeri sahipleri, işçilerinin iş verimini arttırıp arttırmadıklarını ve kendisi hakkında neler konuştuğunu bu yazılım sayesinde öğrenebiliyor. Arkadaşlar da birbirleri hakkındaki gizli konuşma ve fikirleri onları dinleyerek öğreniyor. Cep telefonu dinleme yanı sıra ortam dinlemesi yapabilme özelliği de içeriyor. Yazılımın yüklendiği hedef telefon, etrafındaki tüm konuşmaları dinleme yapan kişiye aktarabiliyor ve bunun için telefondan bir arama yapılması da gerekmiyor. Yine telefonun kamerasıyla gizli olarak ortamın fotoğrafı da çekilebiliyor.

Telefon Dinleme Programı

Alzheimer hastası, zihinsel engelli bir yakını olanlar, telefon takip ve dinleme yazılımı ile yakınlarının kaybolmaları gibi bir durumda GPS yer bulabilme özelliği sayesinde dakikalar içinde yakınlarını bulabiliyor. Çocuklarının, eşlerinin veya arkadaşlarının nereye gittiğini öğrenmek isteyenler de bu konuda kesin bir yer tespiti yapabiliyor. Casus program Android casus yazılımların bunlardan başka da işlevi bulunuyor. Örneğin casus yazılımın indirildiği telefondaki mailler ve mesajlara erişilebiliyor. Yirmiden fazla uygulama üzerinden ki bunlara Facebook ve WhatsApp, viber, skype gibi uygulamalar da dahil, yapılan bütün yazışmalar okunabiliyor ve o telefonun kamerası ile gizlice fotoğraf çekilebiliyor.

Eğer sevdiklerinizi, çocuklarınızı takip altında tutmak, telefonlarıyla neler konuştuklarını öğrenmek veya nerelere gittiklerini bilmek istiyorsanız dinleme yazılımları tam aradığınız uygulamalar arasında. Android işletimli tüm telefonlarla uyum gösteren bu casus yazılım dünyanın her yerinde de sorunsuz çalışıyor. Casus telefon yazılımı telefona indirerek yüklemeniz anında çalışmaya başlıyor.  Android casus program için ödenen fiyat ise sayılan tüm fonksiyonlarının yanında son derece uygun görünüyor. Yazılımın ücreti peşin online olarak ödenebildiği gibi kredi kartıyla çekim de yapılabiliyor.

2 Gün ücretsiz deneyin ve memnun kalırsanız, indirimli fiyatlarla satın alın !

Ücretsiz Deneme Sayfası: http://spytelefontakip.com/ucretsiz-deneme/