İş yerleri başta olmak üzere bilgisayarlar artık herkesin vazgeçilmezi olmuş durumda. Hayatımızın her yerine temas etmeyi başaran bilgisayarlar, bir anlamda kendilerini vazgeçilmez kılmayı da başarıyor. Tüm bilgilerin, şifrelerin, resimlerin, raporların ve daha birçok verileri bu cihazlar içerisinde tutuyoruz.

tahlis

Yani hiç beklemediğiniz bir anda çökmesi ve tüm verilerin silinmesi halinde panik olmak kaçınılmaz oluyor. Böyle durumlar için tasarlanmış olan veri kurtarma programı sorununuzu çözebilir. Ancak doğru ellerde doğru şekilde uygulanması halinde bu mümkün olabiliyor.

Veri Kurtarma Programları Neden Bu Kadar Önemlidir?

Veri kurtarmayı kısaca ifade etmek gerekirse, yanlış bir siteye girmeniz ya da mail kutunuza düşen bir maile tıklayarak bilgisayarınıza virüs bulaştırmanız halinde bilgisayarınızın donması ve bir anda kayıtlı tüm bilgilerinizin silinmesidir. Bu bilgiler bazen önemsiz detaylar olabilir ancak bazen de son derece kıymetli ve asla bir başkasının öğrenmemesi gereken şeyler olabilir. Tam da bu sebepten dolayı önemlidir veri kurtarma programı.

Elbette ki bu işlemler için de güvenilir birileriyle iş birliği içinde olmanız gerekir. Bu anlamda Türkiye’de veri kurtarma sektöründe uzun yıllardır yeniliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan GOLD DATA firması yeni bir program ile yanınızda. Sabit disklerinizdeki kaybolan verilerinizi geri getirmenizi sağlayacak olan programa verilen isim ise Tahlis olarak belirlenmiş.

Ücretsiz sürümü de bulunan Tahlis veri kurtarma programını hemen bilgisayarınıza indirebilir ve hangi verileri kurtarabileceğinizi hızlıca görebilirsiniz. https://www.tahlis.com/ adresinden programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.