Temizlikyolda.com; Ev Temizliği, Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınız için kurulmuş ödüllü bir internet şirketidir.

temizlik-yolda-temizlikyolda-com

Temizlik Yolda şirketi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Kocaeli, Aydın, Trabzon, Kıbrıs ve Sakarya lokasyonlarında kuru temizleme, ev/ofis temizliği, perde yıkama, halı yıkama, çamaşır yıkama ve diğer hizmetler olmak üzere hizmet sunan firmaları size çok kolay bir şekilde gösterir. Normalde internet üzerinden türlü türlü sitelerde aramanız gerekirken dilediğiniz kriterlerde bir hizmete dakikalar içerisinde çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere örnek olması açısından örnek bir ev temizliği için arama gerçekleştireceğim.

Öncelikle www.temizlikyolda.com adresine giriyoruz. Ardından önümüze çıkan şehir seçme kısmından seçimimizi yapıyoruz. Ben normalde Çanakkale’de ikamet etmekteyim fakat İzmir ve Bursa hakkında da biraz bilgim var o yüzden İzmir şehrini seçerek semt olarak da Alsancak’ı seçiyorum. Ardından ev temizliği için ev/ofis temizliği seçeneğini seçiyorum. Sonrasında ise aramayı başlat butonuna tıklıyorum. Ardından önüme çıkan sayfada evimin boyutlarını metrekare seçiyorum. Örnek olarak sadece bir oda temizlenecekse 0-60 m² veya tüm ev temizlenecekse 200-250 m² gibi seçerek bir sonraki adıma geçiyorum. Bu adımda ise standart, detaylı, taşınma veya inşaat sonrası gibi seçenekler arasından standart seçeneğini seçiyorum. Fakat siz bu seçenekleri kendinize göre en doğru şekilde seçmelisiniz. Bu adımları da tamamladıktan sonra biraz daha aşağıya iniyorum. İşte tam burada önümüze ilgili yerde mevcut olan temizlik firmaları geliyor.

izmir-alsancak-ev-temizligi-temizlik-yolda-temizlikyolda-com

Yukarıda da görebileceğiniz üzere İzmir – Alsancak Ev Temizliği için 2 adet firma mevcut. Bu firmalardan birisiyle daha önce hiç çalışılmamış bu yüzden puan ve yorumu mevcut değil. Fakat diğer firmanın 14 yorumu ve 5 üzerinden 4 puanı mevcut. Arada 30 TL fark olmasına rağmen bir iş için referansı iyi olan ofis temizliği firmaları her zaman bir adım daha öndedir. Dilediğiniz firmayı seçtikten sonra kaydınız yoksa kayıt olabilir veya kaydınız varsa giriş yapabilir ve ardından adresiniz belirleyerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme için ise kapıda ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Peki Temizlik Yolda sadece ofis temizliği ve ev temizliği ile mi hizmet veriyor? Tabi ki de hayır. Dilerseniz Temizlik Yolda ile kuru temizleme ihtiyacı olan takım elbise ve benzeri giysileriniz için ilk başta semt seçeneğinden sonra seçmiş olduğum hizmet kısmında kuru temizleme seçeneğini seçip aşağıdaki boşluğa takım elbise ya da ceket gibi ürünün adını yazıyoruz ve aramayı başlat butonuna basıyoruz.

izmir-alsancak-kuru-temizleme-yolda-temizlikyolda-com

İşte Temizlik Yolda ile ev temizliği, kuru temizleme ve ofis temizliği gibi bir çok alanda hizmete kavuşabilirsiniz.