Uzun bir süredir blog yazmaya çeşitli nedenlerden dolayı ara vermiştim. Ama şimdi geri döndüm ve türlü türlü kategoride yazmaya devam ediyorum, bu da ilki!

 

En son yazımı tam tamına 3 ay önce yazmışım, ki o da tanıtım yazısıydı. Buradaki yazılarımın dışında yazıyordum ve bu işlerle yine uğraşıyordum ama biricik kişisel blogumu biraz yalnız başına bırakmam gerekmişti. Şimdi bir kaç girişime tekrar başlamam nedeniyle hem kişisel blogumu hem de Akşam WEB olarak dile getirdiğim ufak çaplı atölyemin sitesini aynı anda aktif ettim ve bir kaç değişiklik yaptım.

Ben buralarda yokken ve sadece makale, reklam gibi işlerle uğraşırken piyasada baya değişim olmuş. Yeni güncellemeler, piyasadan çekilenler derken yepyeni şeylerle karşı karşıya kaldım. Bunların içerisinde de bana en şaşırtıcı da gelen DMOZ oldu. Böyle büyük bir dizin kalkınca da yerini bir mirrora bırakmak zorundaydı ve en azından bırakmış.

Şimdi buraya tekrar geldiğime göre en kısa zamanda en güncel teknoloji haberlerini ve diğer kategorilerdeki yazılarıma devam etmemin zamanı.

En kısa sürede (tahminen yarın) bir kaç yazıyla birlikte tekrar burada olacağım. Görüşmek üzere!