Vodafone, 1991 yılında kurulan ve Türkiye’de Telsim’i satın alarak 2005 yılında hizmete başlayan bir cep telefonu ve mobil iletişim şirketidir.

vodafone-firsat-dunyasi

Ülkemizde hizmete başladığı günden itibaren kampanyalar yaparak kullanıcılarına kendisini sevdirmeyi ve onları mağdur etmemeyi bir amaç olarak görmüş ve bu yönde hizmetler vermiştir.

Gerek hem var olan faturalı ve faturasız kullanıcılarına gerekse yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Vodafone‘a geçeceklere bir çok özel tarife ve kampanya yapmıştır.

Vodafone tarifeler için örnek vermek gerekirse 22 Mart 2016 tarihinden itibaren yeni bir Vodafone hat alanlar için aşağıdaki kampanya verilebilir. Daha fazla bilgi almak isterseniz Maxicep’i de ziyaret edebilirsiniz.

vodafone-firsat-dunyasi-faturasiz-yeni

Bu tarife ile 55 TL verip yeni bir hat alıp Vodafone’a geçebilir ve HOSGELDIN yazıp 7000‘e gönderebilirsiniz ve hediyelerinize ulaşabilirsiniz. Peki yeni hatlar için kampanyalar bu kadar mı? Tabi ki hayır!

vodafone-firsat-dunyasi-golf-cekilis

Yeni bir faturasız hat aldığınızda otomatik olarak 1 adet çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz. Ama bu kampanyanın son tarihi 31 Temmuz 2016. Katılmak isterseniz biraz acele etmeniz gerekebilir. Peki başka bir şeyler var mı? Olmaz mı efendim bol bol mevcut.

vodafone-firsat-dunyasi-bittikcedolan_hero

Bittikçe dolan bu faturasız tarife, Vodafone tarifeler seçeneklerinden sadece birisi.

  • Bittikçe Dolan Small – 22 TL
  • Bittikçe Dolan Medium – 27 TL
  • Bittikçe Dolan Large – 32 TL

olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunan Bittikçe Dolan Tarife ile 5 TL farklar ile kendinize en uyan tarifeyi seçebilirsiniz.

Bu tarifelerin yanı sıra Vodafone’nun yaptığı Cebinize Uyan Kartlar cebinize CUK diye oturacak.

vodafone-firsat-dunyasi-cuk2

İstediğiniz kartı en yakın Vodafone şubesinden satın alabilirsiniz ve Vodafone tarifeler için en iyi fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni nesil pek hatırlar mı bilmem ama eskiden kontör kartları alır onları SMS ile yüklerdik. Bunun gibi biraz nostaljik bir girişimle kullanıcılarına sunmuş ve gayet de güzel olmuş. Bu Günübirlik Paket’leri cüzdanına 5-10 tane depolayıp acil durumlarda kazıyıp kullanan arkadaşlarım var. Keşke aynı olayı diğer firmalar da sunsa ne güzel olurdu.

Vodafone bu saydıklarımın yanı sıra Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kullanıcılarına 1 GB ücretsiz internet veriyor. Fakat bu internet kimi müşterilerine günlük, kimilerine haftalık, kimilerine aylık geliyor fakat gelmediği kullanıcıları da mevcut. Hediye gelmeyen kullanıcılar ise 532 yi arayıp müşteri hizmetleri ile görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilir.

Kaynak: http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/Faturasiz-Tarifeler.php