Yangın izolasyonu ve darbelere dayanıklı özel kaplamalı gövdesiyle hazırlanan yanmaz çelik kasa tüm evraklarınızı uzun yıllar boyunca güvence altına alabiliyor. Bu alanda uzman yangın kasaları artık tüketiciye çekmece sayıları, boyutları, ekstra özellikleriyle çok fazla seçenek sunabilirken, yanmaz dosya dolabı fiyatları, büyük dijital arşivleme olanaklarına göre çok daha ekonomik olmasıyla tercih sebebi.

yangina-karsi-celik-kasa-guvenligi

Kişiye dijital ve analog şifreleme yöntemleriyle üst düzey güvenlik sağlayan yangına dayanıklı çelik kasa değerli evrak arşivlemesi yapan tüm sektörlerin yanı sıra evlerinizde, mücevher, para, değerli eşya, kişisel gizliliğinizi sağlamayı arzuladığınız çeşitli materyallerinizi de yıllar boyu güvende tutabileceğiniz bir kasa işlevi de görebiliyor.

Dekoratif ve kullanışlı tasarımlarıyla da dikkat çeken yangın kasası doğal afet, kaza, hırsızlık girişimi, saldırı, casusluk, gizlilik ihlali, delil karartma girişimi ve daha sayamayacağımız her türlü olumsuzluğa karşı konforlu ve kaliteli bir güvence seçeneği sunuyor. Bin derecenin üzerinde ısıya dayanmasının yanı sıra her bir çekmecesi de yaklaşık 50kg kadar ağırlığı rahatlıkla taşıyabiliyor.